Sama na Silvestra do baru?

Anonymní
28.12.19 18:34

Sama na Silvestra do baru?

Ahoj všem,

podobné dvě témata už tady jsou, ale nenašla jsem uspokojivé odpovědi.

Všechny kamarádky jsou zadané a slaví silvestra s těma svýma a já letos budu zase sama. Už mě to nebaví, každý někde vždycky slaví a já nemám s kým.
A sama do baru? To mi připadá moc zoufalé. Jakože nemám žádné kámošky, které by se mnou šly. Už mě přestává bavit sedět na silvestra doma, jsem mladá, měla bych se bavit a užívat si a místo toho opět nic. Co myslíte, vyrazit jako zoufalec ven anebo sedět doma a pokoušet se nelitovat?

Děkuji všem za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

9077
28.12.19 18:36

Klidně vyraž, proč bys nemohla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
28.12.19 18:48

I když JE to dost zoufalé, klidně běž, ale NETVAŘ se zoufale a třeba se z toho vyvine fajn večer. A odejit můžeš vždycky. takže prostě se vyfikni, hoď se trošku do nálady a užij si to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 18:56

Ve dvaceti bych asi šla, ted po třicítce dávám přednost pelechu s dobrým filmem, silvestr nesilvestr… :-)
ale jestli nechceš sama sedět doma, tak rozhodně běž, nic špatnýho na tom není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 18:57

Já bych sama do baru nevyrazila. Ale kdyby mě to mělo trápit, našla bych si na facebooku nějakou spolucestující skupinu. Spoustu jich vyráží na hory, nebo někam do okolí. Já byla ale raději sama doma. Silvestr pro mě není důvod se družit a za každou cenu pařit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
28.12.19 18:57

Já bych hned šla, no bohužel děti, manžel… :Roll: Takže jdi, třeba se z toho vyloupne fajn večer s pěkným finishem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11668
28.12.19 19:04

Ehm, a nebojíš se, že budeš za zboží na jednu noc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40200
28.12.19 19:06

A to vsechny ty kamaradky travi silvestra nekde jen ve dvou, jo? Zadna větší skupina lidi kde je jedno jestli je nekdo single?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18073
28.12.19 19:06

Možná na tom nic není, ale sama bych teda nesla. Nedovedu si představit, jak si sama sednu na bar, budu cucat drink a čekat, až si mě jako někdo všimne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 19:09

@stinga No právě, když jde holka sama někam, taky mi to tak připadá. Ale když se vyrazí s kamarádkama, tak je to štít.

Já nevím, spoustu lidí nechodí někam jen tak sami. A když už, nevypadá to jako v amerických filmech, kde se hned všichni se všema začnou bavit. To je těžko. Holky s holkama už se spolu vůbec nebaví- jako navázání kamarádského vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
1451
28.12.19 19:11

Ja sla sama, ne do zadnyho disko baru nebo kde se tanci, proste do obyc sportbaru, trosku pajzlik kousek od baraku vzala jsem si pro sychr knizku, asi za hodinu sem sedela s mistnima stamgastama na baru a nemohla se prestat smat :lol: dost si me predchazeli, no me 21 jim 50+ hazeli jsme sipky, pousteli jukebox, pro me to byl jeden z nej silvestru :) pak sem tam chodila pravidelne nez jsme se s manzelem prestehovali, ale asi to neni kazdyho salek kavy, ja jsem desnej extrovert tak predstaba ze sama drepim s vimem u telky mi sela osypky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 19:11

@a12 Ano, všechny kamarádky jsou rozkouskované někde a i když jsme se bavily na téma silvestr, tak nikoho nenapadlo mě přizvat, minulý rok mi bylo řečeno:,,No, my tam budeme všichni v páru, ty bys byla páté kolo u vozu, tak víš jak…"

• Nahlásit
  • Citovat
37431
28.12.19 19:14

Vyraž do baru, nebo pojď se mnou- jestli bydlíš v Rožnově a okolí. Taky budu sám. Nebo si sedni k telce a piš na eMimino. 8) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11668
28.12.19 19:15

No taky bych se bála, aby sis v tom baru nepřipadala ještě blběji, než sama doma. A to máš pravdu, cizí holky se nikdy nezačnou bavit s další holkou, spíš na ni zahlíží. Jedině jestli jste malé město, tak bys mohla v tom baru potkat někoho, koho znáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 19:15

Zakladatelko, nejsi z MS kraje? Já letos taky budu sama.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama