Samodržná neviditelná podprda - znáte?

1823
11.8.13 11:42

Samodržná "neviditelná" podprda - znáte?

Máte některé zkušenosti s tímto? Přikládám jen obrázek, aby to nevypadalo jako reklama.. ;) Zajímá mě vaše zkušenost, zejména majitelky větších prsou.. Případně co jiného se vám osvědčilo? Díky.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
11.8.13 11:45

Potrebujes mit hole zada nebo jěn podprdu bez raminek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
11.8.13 11:47
@Janichka píše:
Potrebujes mit hole zada nebo jěn podprdu bez raminek?

na to se ptám taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.13 11:49

Podobnou mam, možná že to je ona, je super, ale mam malý prsa celkem, tak na velkých nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
11.8.13 11:50

@erinv měla jsem jí ve velikosti C a byla jsem celkem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2677
11.8.13 11:51
@erinv píše:
Máte některé zkušenosti s tímto? Přikládám jen obrázek, aby to nevypadalo jako reklama.. ;) Zajímá mě vaše zkušenost, zejména majitelky větších prsou.. Případně co jiného se vám osvědčilo? Díky.. :kytka:

Pro větší prsa za mě absolutně na nic. Mám velikost 90 C. Prsa ti to nijak nepodepře. Z vlastní zkušenosti přišla na houby i mamce, která má prsa menší, chtěla si jí vzít pod svatební šaty a rychle si to rozmyslela, když si ji zkusila. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2277
11.8.13 11:51

Ahoj, já ji měla koupenou v té době jsem měla vel. C a podarovala jsem ji-nedržela mi. Kamarádka má vel. B a chválila si ji jen když bylo vedro a potila se tak jí nedržela. Pokud potřebuješ holé záda tak já měla podprsenku se silikonovými zády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
11.8.13 11:52

http://www.spravnapodprsenka.cz/…oji-velikost
Zaklad je se spravne zmerit, protoze az 80%zen ma spatnou velikost viz odkaz vyse.

Potom udaje zapsat tady a vyskoci spravna velikost

http://www.spravnapodprsenka.cz/…or-velikosti

Ja treba vzdycky myslela ze mam 75B protoze mam pidi prsa. Po tomhle mereni my vyslo ze mam mit 70D :D a verte nebo ne. Je to tak:) sedi jako zadek na hrnec. Nikdy mi tak podprdy nesedely a to ani nemam push up a pritom mam v ni docela velke prsa:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
11.8.13 11:58

Ja mam tuhle a spokojenost nejvetsi : ma takove super karbonove vystuhy, ze drzi jakoby mela raminka ale pritom neni vubec vycpana. Je super. Je lepsi brat o velikost mensi kosicek nez mate normalne. Ja mam 70D tak jsem si vzala 70C. Ale je dulezite se pomerit tam jak jsem dala ten odkaz vyse a zadat do te kalkulacky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
11.8.13 11:59

Jen mě to zajímalo, páč se to občas hodí, že.. ;) tak jsem si změřila.. @Janichka a vyšlo mi 75E.. :mrgreen: no.. tak do 25 sem si kupovala „C“ a kozy mi lezly ven že.. pak jsem přešla na „D“ a přišlo mi to ok, dokonce se můžu i předklonit.. :lol: ale „E“ 8o 8o tam schovám i tejdenní nákup ne? :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34541
11.8.13 12:05

@erinv dokud sem se nespotila tak drzela, ale pak uplne na nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
11.8.13 12:06

No @erinv je to fakt tak :D :mrgreen: ja nemam zadne prsa a mam D :mrgreen: a pak to tak funguje!!! Zajdi nekde do obchodu s lepsima podprdama protoze v HM nebo intimissimo nebo tak maji jen 70A, 75B, 80CD a 85 CD. Jinak nic, treba v triumphu uz neco koupis. Ja uz ted nakupuju pres net a sedi mi. Nakupuju na tom eshopu spravnapodprsenka.cz
Jinak doporucuji si precist v sekci dulezite, vsechny clanky, napriklad, jak oblect spravne podprsenku nebo jak ma spravne oblecena podprda vypadat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
11.8.13 12:07

Ty vado, to je dobrej kalkulátor, taky mi vyšlo 70D, hned mám větší sebevědomí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
8863
11.8.13 12:12

@Janichka omlouvam se za OT, ale chtela bych se zeptat kde podprsenky nakupujes? Taky dle mereni to vypada, ze mam 70D, ale teda nevim, kde bych mela poridit.

Jinak tedy taky jsem nezjistila jak vyresit hola zada, nemam rada silikonovy raminka a zapinani, takze jedine asi bez :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8863
11.8.13 12:13

@Janichka uz koukam, ze jsi odpovedela, dekuju, mrknu tedy na ty stranky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama