Boty ke svatebním šatům

102
6.8.13 17:20

boty ke svatebním šatům

Ahoj děvčata mám takový poroblém koupila jsem si krásné černé boty pod svatební šaty a ted jsem se setka la s tím že celá moje rodina to strašně řeší a volá mé mamce at mi to rozmluví že je to šílené a že jsem asi uplně blbá:-(přitom ty botky pod šatama jsou vidět jen tehdy když si sednu jinak ani treochu tak jsem s toho taková špatná co myslíte???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38061
6.8.13 17:23

Zkrat saty, at jdou boty lip videt :twisted:
Maj fakt starosti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
concetta
6.8.13 17:26

Samozřejmě je to jen tvoje věc, ale když se ptáš na názor… podle mě se černé boty ke svatebním šatům nehodí.

• Nahlásit
  • Citovat
1900
6.8.13 17:26
@Baba píše:
Zkrat saty, at jdou boty lip videt :twisted:
Maj fakt starosti :roll:
:pankac: :pankac: jsem taky pro :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
6.8.13 17:27

Jako proč jako proto, že jsou černé…pokud to vypadá hezky a není to pěst na oko šla bxch v niv jsou krásný

• Nahlásit
  • Citovat
11133
6.8.13 17:28

Taky si myslim, ze ty boty se k bilym satum proste nehodi.
to uz bych spis snesla treba jasne cervene nebo blankytne modre. ta cerna bude podle meho jak pest na oko :nevim:
a pokud saty netahas vylozene po zemi, tak pri chuzi videt spicky budou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
6.8.13 17:30

Pokud máš klasické bílé šaty, pak mi to přijde šílené a nehodí se to. ale tak tvoje svatba, ale já se jim nedivím :oops: :mrgreen: :mrgreen: že je to děsí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
@Ali-Ali píše:
Taky si myslim, ze ty boty se k bilym satum proste nehodi.
to uz bych spis snesla treba jasne cervene nebo blankytne modre. ta cerna bude podle meho jak pest na oko :nevim:
a pokud saty netahas vylozene po zemi, tak pri chuzi videt spicky budou.

Presen tak. Pokud minis v satech jit, jakoze urcite, tak si je stejne trosku nadzvihnes a boty pujdou videt. A zvlast na fotkach to uplne potahne oci. Ja bych do toho nesla. Ale kazdeho vec…Jinak musim rict, ze botky jsou opravdu krasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726

A ty šaty jsou čistě bílé nebo jsou tam nějaké barevné plikace apod? pokud jsou jen čistě bílé a klasické, tak jsou černé boty jak pěst na oko :nevim: nicméně po mé zkušenosti zásadní není barva ale pohodlnost! ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
6.8.13 17:31

Tak já nevím barva je sice dost netradiční :nevim: ale když oni jsou tak pěkný :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
@ikyki píše:
Jako proč jako proto, že jsou černé…pokud to vypadá hezky a není to pěst na oko šla bxch v niv jsou krásný
:mrgreen: :mrgreen: pokud má klasiku, bílé šaty- svatební, pak to vždycky bude jak pěst na oko :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13317

Přesně tak je to jen Tvá věc, ale jestli chceš názor, tak já bych si je určitě nevzala. Vzala bych ty samé v bílé. Myslím, že by to vypadalo fakt dost divně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
6.8.13 17:34

Ahoj. Já bych si je nevzala. Ne kvůli ostatním, ale kvůli sobě. Předpokládám, že šaty budou bílé a žádné jiné černé doplňky mít nebudeš, nebo jo? Jestli si seš jistá, že boty nebudou vidět při chůzi, tak je to asi jedno, ale já si to teda nedovedu představit. Já třeba když šla v šatech po schodech, tak jsem si je trochu nadzvedla, abych se na schodech nepřerazila. Ale i jinak moje boty byly vidět :nevim:.

Pokud ti to ale divné nepřijde a boty se ti líbí, tak dej ostatním najevo, že je to tvoje svatba ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546

Známá měla modré boty ale měla k tomu ještě modrou kabelku nebo něco ve vlasech tak to vypadalo moc hezky, ale nevím jestli bych osobně volila černé :think: každopádně je to tvoje věc a to co říkají jiní ti může být ukradené :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102

Asi budu muset dát na většinu i na rodinu chci si svatební den užít a nechci aby všichni řešily moje boty..i když si myslím že v dnešní době kdy se nosí různé šílenosti jsou černé boty to poslední co by měli řešit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama