Samoplátce při inseminaci. Proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 07:39
Samoplátce při inseminaci. Proč?

Zdravím, navštěvuji Repromedu a byla mi naplánována IUI, která neproběhla, protože mi nedozraly vajíčka. Nic jsem zatím nemusela platit, na začátku šly i krevní testy na pojišťovnu a náhle mi bylo sděleno, ze se u nich inseminace platí a musím pozpátku zaplatit všechny ultrazvuky, krev atd. Přitom bych to měla mít normálně hrazeno pojišťovnou si myslím. Bylo by to mé 1. IUI a je mi 25, takže nevidím žádný důvod proč to tak je. Navíc ta inseminace ani neproběhla. Mate někdo podobnou zkušenost? Jsem z toho zklamaná…

Reakce:

Qadra
Stálice 94 příspěvků 26.10.18 07:45

Pokud po tobě požadují peníze zpětně aniž by tě při první návštěvě informovali,tak bych se hádala a bila za svá práva. Chodím do caru k Apolináři a první návštěva včetně odběrů krve í UZ šlo na pojišťovnu. IUI za sebou nemám,ale vím že se někde platí.Ale pokud neproběhlo,tak proč bych ho měla platit? Určitě bych změnila Carovou ambulanci!!!Kolik po tobě požadují peněz?

nik95
Nováček 4 příspěvky 26.10.18 07:54
@Qadra píše:
Pokud po tobě požadují peníze zpětně aniž by tě při první návštěvě informovali,tak bych se hádala a bila za svá práva. Chodím do caru k Apolináři a první návštěva včetně odběrů krve í UZ šlo na pojišťovnu. IUI za sebou nemám,ale vím že se někde platí.Ale pokud neproběhlo,tak proč bych ho měla platit? Určitě bych změnila Carovou ambulanci!!!Kolik po tobě požadují peněz?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 07:55
@Qadra píše:
Pokud po tobě požadují peníze zpětně aniž by tě při první návštěvě informovali,tak bych se hádala a bila za svá práva. Chodím do caru k Apolináři a první návštěva včetně odběrů krve í UZ šlo na pojišťovnu. IUI za sebou nemám,ale vím že se někde platí.Ale pokud neproběhlo,tak proč bych ho měla platit? Určitě bych změnila Carovou ambulanci!!!Kolik po tobě požadují peněz?

Platila jsem 3050,– a to odběry křeče a zpětně si 5 ultrazvuku..

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 2 inzeráty 26.10.18 08:05

Dosla bych se zeptat na pojistovnu, jestli na to meli pravo :cert: Jestli teda maji s tvoji pojistovnou vubec smlouvu..? :think: Jinak je to fakt drzost, zpetne a jeste kdyz iui ani nebylo 8o Utikej tam odsud!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 08:12
@Pajka89 píše:
Dosla bych se zeptat na pojistovnu, jestli na to meli pravo :cert: Jestli teda maji s tvoji pojistovnou vubec smlouvu..? :think: Jinak je to fakt drzost, zpetne a jeste kdyz iui ani nebylo 8o Utikej tam odsud!

Mam to v plánu se jít zeptat. A smlouvu mají.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 08:18

Ještě bych se zkusila zeptat, proč máš něco platit (za co), za jakých podmínek se to platí, že jsi nebyla upozorněna.
Pravda, je už to přes 16 let, co jsem chodila do CARu, ale vždycky jsem byla informovaná o platbách. A co jsem se nyní dívala do ceníků, stále jsou velmi velké rozdíly cen při jednotlivých výkonech v různých centrech.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 08:25
@Anonymní píše:
Ještě bych se zkusila zeptat, proč máš něco platit (za co), za jakých podmínek se to platí, že jsi nebyla upozorněna.
Pravda, je už to přes 16 let, co jsem chodila do CARu, ale vždycky jsem byla informovaná o platbách. A co jsem se nyní dívala do ceníků, stále jsou velmi velké rozdíly cen při jednotlivých výkonech v různých centrech.

Rekli mi co platit, ale nebylo mi absolutně vysvětleno proč bych to měla platit jako samoplatce a ještě tomu zpětné, když ani nic neproběhlo. Jsem z toho tak znechucena… v čáru ti mají pomoct a ne ještě víc psychicky potopit…

-Evka-
Závislačka 3727 příspěvků 26.10.18 08:39

Ještě bych si toto pohlídala na výpise ze zdravotní pojišťovny.

Pokud tam ještě půjdeš, trvala bych na tom, aby Ti při další návštěvě řekli, co se kdy a za co platí a v jakých případech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >