Šampón Hair Jazz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elík 488
Nováček 4 příspěvky 12.05.17 17:18
Šampón Hair Jazz

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte nějaké zkušenosti se šamponem Hair Jazz. Je na to spoustu ohlasů ale cena je dost vysoká. :roll:

Reklama

Reakce:

Moniňoň
Závislačka 3633 příspěvků 19.05.17 09:07

No taky me to zajímá. Je.mi podezřelý to, že jsou pouze kladné recenze :mrgreen:

kotipa
Povídálka 32 příspěvků 06.06.17 15:40

Taky mě dost zajimá…uvažuji že bych koupila, ale aby to za tu cenu stálo že… :nevim: :think:

quera
Kecalka 446 příspěvků 29.10.17 15:58
Zkušenosti

Dobrý den, oživuji téma. Stále nikdo zkušenost s Jazz Hair? Je toho teď plno na FB a myslím, že klasika kladné recenze nechají a negativní smažou? Taky se totiž divím, že všude jen jak je to skvělé…

kotipa
Povídálka 32 příspěvků 30.10.17 10:16

No mě psala jedna paní že negativní recenze smažou!!!a že si ho koupila a niiic vuuubec nic!!!tak sem ji poděkovala že mi ušetřila nemalé penze!!! ale naštěstí sem objevila jiny doopravdy fungující šampon a dceři vlásky rostooou :dance: jestli chcete napiště mi *** :mavam:

edit admin - odstraněn email

Lusy123
Nováček 4 příspěvky 12.01.18 22:09
@kotipa píše:
No mě psala jedna paní že negativní recenze smažou!!!a že si ho koupila a niiic vuuubec nic!!!tak sem ji poděkovala že mi ušetřila nemalé penze!!! ale naštěstí sem objevila jiny doopravdy fungující šampon a dceři vlásky rostooou :dance: jestli chcete napiště mi *** :mavam:edit admin - odstraněn email

muzu poprosit

quera
Kecalka 446 příspěvků 13.01.18 00:42
@kotipa píše:
No mě psala jedna paní že negativní recenze smažou!!!a že si ho koupila a niiic vuuubec nic!!!tak sem ji poděkovala že mi ušetřila nemalé penze!!! ale naštěstí sem objevila jiny doopravdy fungující šampon a dceři vlásky rostooou :dance: jestli chcete napiště mi *** :mavam:edit admin - odstraněn email

To jsem taky někde postřehla. Jinak na YouTube je myslím video, kde to jedna slečna zkouší a po 2 měsících teda výsledek spíš není. Takže bych řekla, že to je zas jen reklama. Navíc urychlit růst nejde, stejně jako zrychlit růst člověka do výšky - je to geneticky dáno. Čili slibují nesmysly. Nicméně probudit růst vlasů, aby z vlasových folikulů, které „spí“, rostly nové vlasy, by prý jít mělo…teda podle kadeřnice. Snad teda nekecá ;) Takže nějaké vlasové sérum na zhuštění vlasů a aby tolik nevypadávaly, to proč ne…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Znovuobjevená špalda vtrhla do kuchyní. Proč jsou z ní buchty lepší?

Na rozdíl od bílé pšeničné mouky je ta špaldová tmavší, má oříškovou chuť a z... číst dále >

Zpověď Vondráčkové: Chtěla jsem tři děti, ale nebylo mi shůry dáno

Helena Vondráčková oslaví své jubileum koncertem v O2 Aréně. Dnes už si... číst dále >

Reklama