Sandálky Befado

15255
21.5.16 00:28

Sandálky Befado

Ahoj děvčata,
narazila jsem na sandálky Befado. Líbí se mi, že jsou měkké a vzdušné - na horké letní dny, jsou široké a podle údajů na netu vlastně splňují to, co potřebujeme. Výrobce si je vychválil do nebe a cena je víc než příznivá. Dcerka potřebuje sandálky na běžné nošení, na písek a zahradu takže dostanou celkem zabrat. Pevné, kožené sandálky už má, ale jestli budou horka jako loni, tak potřebuje ještě jiné.
Ráda bych znala vaše zkušenosti s touhle značkou. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1396
21.5.16 00:45

@Janli za mě Befado v pohodě, sandálky měla kamarádka pro dceru a já kupuju mojí dceři bačkory jen Befada, jednou jsem koupila nějaké jiné-nepamatuju si už název, vypadali velmi podebně jako Befada-a katastrofa, takže za mě Befada určitě ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
21.5.16 01:02

Za me jsou tedy befada priserne boty a vubec nechapu, proc jsou tak popularni. V podstate kazde dite ma backory befado.
Bota tvrda, podrazka tvrda. Prislo mi to jak spanelska bota. Koupila jsem synovi kecky, aby si nenicil na hristi nebo na kole,,normalni,, boty a vubec v nich nemohl chodit, backory jsme meli take tehdy samozrejme ovlivneni okolim.
Takze ja urcite ne, i kdyz soude dle jinych, spouste lidi vyhovuji. Musite vyzkouset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
21.5.16 01:13

Já byla pro synka s befado sandálkama maximálně spokojená do velikosti asi 26 :palec: větší velikosti měly trochu jiný střih, který synovi úplně nevyhovoval, takže pak sme přešli na jiné.
A tvrdé podrážky mi tedy nepřišly :nevim: Jako tvrdší než superfity jsou, ale pořád patří mezi ty měkčí z toho, co se dá po obuvích pokoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
21.5.16 06:21

Za me ano, obe holky nosily/nosi Befado, hlavne tedy backory, ale boty na ven uz taky mely. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
21.5.16 06:48

Minulé léto je měl syn a nosil je prakticky celé léto. V těch vedrech byly super. Měl od Befada i uzavřené tenisky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
21.5.16 08:42

Taky se mi libí pro dětičky boty Befado, kde je nakupujete? U nás v obuvi je nemají..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
21.5.16 09:23

Jsou celkem tezko k sehnani, vim jen o obchodu, kde maji jen backory. U nas ve meste je ale distribuuje pani, takze parada. Loni jsme meli tenisky na litani, letos mame taky tenisky a poprve i sandale s kozenou stelkou. Cenove jsou velmi priznive, na to litani na pisek a za celou lonskou sezonu se s nimi nic nestalo. A to je stridal jen se sandalema…
Backory vim, ze jsou take popularni, ale ty jsme jeste nekupovali, mame ty obyc nazouvaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4163
21.5.16 10:13

Ahoj, já bačkory Befado pro syna také kupuji a velká spokojenost už několik let. Nakupuji zde: http://www.veselatkanicka.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15255
22.5.16 00:20

@Luca82 Díky za reakci. Většina si tady Befado chválí takže budou asi dobré, ale od tebe by mě zajímal typ na sandálky s měkčí podrážkou :). Já totiž tak docela nechápu výrobu bot pro děti. Na jednu stranu jsou tvrdé a mají neohebnou podrážku a na druhé straně mají ortopedické stélky, aby se noha správně vyvíjela. Můj pocit je ten, že bota by měla být co nejměkčí, aby noha musela reagovat na terén. Moc se mi líbí barefoot, ale cena je pro mě v období, kdy dcerka má každé tři měsíce jinou velikost, příliš vysoká. Až se velikost ustálí aspoň na půl roku tak je nejspíš pořídím. Teď mě zajímá levnější alternativa a ty o ní nejspíš víš… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15255
22.5.16 00:27

Děvčata, děkuji za reakce :kytka:. Jsem ráda, že jste vesměs spokojené. Potřebuji najít rozumný kompromis mezi cenou a kvalitou a osobní zkušenosti jsou tou nejlepší reklamou. Botky budu nejspíš objednávat přes internet a i když je, samozřejmě, možnost vrácení, nerada ztrácím čas a utrácím peníze za poštovné. Jsem ráda, že si tady můžeme vyměnit zkušenosti. Takže Emimino, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama