Baleríny crocs zkušenosti

34
16.5.16 20:16

Baleríny crocs zkušenosti

Ahojky holky máte s nima někdo zkušenosti, chtěla bych si koupit nějaké kvalitní a pohodlné baleríny a napadly mě tyhle, ale nevím zda si je koupit nebo ne, ta cena mě trochu odrazuje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
16.5.16 20:29

Tak zalezi za jakym ucelem. kamaradka v nich obsluhuje a nemuze si je vynachvalit, videla jsem v tom i sestricky v porodnici. ale k satum bych si je nevzala ;)
kazdopadne, pohodlne jsou (kdyz trefis cislo)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
16.5.16 20:33

Tak já je mám kupovala jsem si je loni… moc jsem je nenosila strašně se v nich potí nohy a to já jsem extrém a opravdu se nepotím málo skoro vůbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
16.5.16 20:35

Toho já se taky bojím nejvíc, že se mi budou strašně potit nohy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.5.16 20:38

Koupila jsem si je před pár lety a po první procházce „šly z domu“. Výrazně se mi nohy nepotí, ale v těchto mi doslova čvachtaly, a tím pádem mě dřely a udělaly se mi šílené puchýře. Zpátky z procházky jsem šla bosa, v těch balerínách bych domů už nedošla.

Ale znám minimálně dvě holky, které si je nemůžou vynachválit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
16.5.16 20:39

@Janca910 Myslíš něco takového? http://www.nej-ceny.cz/…nt-flat.html
Holt zkus najít nějakou recenzi, jestli se v tom noha opravdu potí. Já mám raději klasiku - dřeváky, ale k letním šatům, případně sukni to moc není :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
16.5.16 20:55

Mám baleríny asi 3 roky a jsou stále v pořádku, neprošlapané a to je nosím hodně :palec: za mě se do nich určitě vyplatí investovat, radši dám 700 za crocs a budu je mít na víc sezón než kupovat každý rok za 400 třeba… Samozřejmě je nenosím k šatům apod… ale ven s dítětem, na výlety, ke sportovnímu oblečení a za mě prostě TOP! Nohy se mi v nich nikdy nepotí, mám i zimní a ty jsou taky super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
16.5.16 20:57
@Blanka S píše:
Tak já je mám kupovala jsem si je loni… moc jsem je nenosila strašně se v nich potí nohy a to já jsem extrém a opravdu se nepotím málo skoro vůbec

Presne…taky se mi v nich poti nohy :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
16.5.16 21:08

Mám několikery, jsou strašně pohodlné, ale je fakt, že nohy se v nich potí hodně, takže hned po příchodu domů vždy do koupelny a umýt nohy, jinak se to nedá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.5.16 21:11
@Klementyna píše:
Mám několikery, jsou strašně pohodlné, ale je fakt, že nohy se v nich potí hodně, takže hned po příchodu domů vždy do koupelny a umýt nohy, jinak se to nedá :nevim:

A nedřou tě, když se ti nohy tolik zpotí? Mně se právě nohy hrozně rozedřely, jak mi v tom klouzaly. Víckrát jsem si je netroufla vzít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
16.5.16 21:23

A co do nich zkusit nosit malinký ponožky (nízký, speciálně do balerín)? Tyhle baleríny neznám, jen ty „normální“ a ponožky nosím a je to mnohem lepší pocit, než mít zpocený nohy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
16.5.16 21:26

Ahoj, mám troje, v lete nenosim nič ineho, vlastne i tedka na jar a taky na podzim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
16.5.16 21:41
@KPKristy píše:
A nedřou tě, když se ti nohy tolik zpotí? Mně se právě nohy hrozně rozedřely, jak mi v tom klouzaly. Víckrát jsem si je netroufla vzít..

Ne, vůbec mě nedřou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23062
16.5.16 21:42

Osobní zkušenost nemám, ale je zajímavé, jak diametrálně se liší vaše poznatky :think: Přitom jde o tentýž výrobek a výrobce deklaruje výborné odvětrávání. Osobně se mi balerínky líbí, ale zatím jsem nenarazila na takové, které by mi sedly a byly pohodlné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.5.16 21:43
@Klementyna píše:
Ne, vůbec mě nedřou :nevim:

Já ti říkám, že takhle zdevastovaný nohy jsem neměla nikdy předtím ani potom. Dva kilometry bosé chůze po asfaltu pro mě byly balzámem na nohy, když jsem se vyzula :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama