Baleríny crocs zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
46669
16.5.16 21:46
@pe-terka píše:
Osobní zkušenost nemám, ale je zajímavé, jak diametrálně se liší vaše poznatky :think: Přitom jde o tentýž výrobek a výrobce deklaruje výborné odvětrávání. Osobně se mi balerínky líbí, ale zatím jsem nenarazila na takové, které by mi sedly a byly pohodlné.

Já mám poslední dobou moc ráda takové ty látkové s gumovou podrážkou. Klasické baleríny už se mi nelíbí, jak jsou hodně vykrojené, tyhle látkové jsou fajn. Na letošek už mám dvoje a políčeno ještě na espadrilky s jutovou podrážkou :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
16.5.16 21:52
@KPKristy píše:
Já mám poslední dobou moc ráda takové ty látkové s gumovou podrážkou. Klasické baleríny už se mi nelíbí, jak jsou hodně vykrojené, tyhle látkové jsou fajn. Na letošek už mám dvoje a políčeno ještě na espadrilky s jutovou podrážkou :palec:

tak látkové balerínky jsem snad ještě neviděla..Můžou být moc fajn, pokud nezaprší..já mám asi nejradši boty z kůže :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.5.16 21:58
@pe-terka píše:
tak látkové balerínky jsem snad ještě neviděla..Můžou být moc fajn, pokud nezaprší..já mám asi nejradši boty z kůže :think:

No jasně, do deště nejsou :D. Letní deštík jim ale neuškodí, a když přijde průtrž, tak je člověk stejně zlitej celej. A zase uschnou :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
16.5.16 22:07
@KPKristy píše:
No jasně, do deště nejsou :D. Letní deštík jim ale neuškodí, a když přijde průtrž, tak je člověk stejně zlitej celej. A zase uschnou :nevim:

a jsou elegantní? mě to trošku evokuje kotníčkové tenisky :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
16.5.16 22:14
@pe-terka píše:
a jsou elegantní? mě to trošku evokuje kotníčkové tenisky :oops:

https://www.google.cz/search?…
Mrkni na to, určitě bys našla i elegantní. Záleží na vzoru :think:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Tyhle mám v černobílé a na espadrilky určitě dojde :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
16.5.16 22:21
@KPKristy píše:
https://www.google.cz/search?…
Mrkni na to, určitě bys našla i elegantní. Záleží na vzoru :think:http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Tyhle mám v černobílé a na espadrilky určitě dojde :palec:

tak je vidět, že budou určitě držet na noze líp než vykrojené baleríny. Některé se mi líbí moc, třeba ty Tamarisky. Nejhorší mi přišly Kelvin Clain, s výrazným prošitím a tlustou podrážkou :oops: Ale pohodlné určitě budou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
16.5.16 22:23

@KPKristy jé, ted koukám, že to jsou ty espadrilky, promíííň :mrgreen: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4622
17.5.16 10:43

Ja mam ted Tamaris baleriny. Mam hodne balerin, ale v tech bych i spala. Moc pohodlna bota.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
17.5.16 10:51
@pe-terka píše:
tak je vidět, že budou určitě držet na noze líp než vykrojené baleríny. Některé se mi líbí moc, třeba ty Tamarisky. Nejhorší mi přišly Kelvin Clain, s výrazným prošitím a tlustou podrážkou :oops: Ale pohodlné určitě budou.

Jo, tak to už pak záleží na preferencích a vkusu. Já mám teď ty pruhaté Camo, pak čistě bílé z Deichmanna (ještě jsem je neměla na noze, takže pak budou čistě zaprášené :mrgreen: ) a líbily by se mi nějaké třpytivé espadrilky. Ty se pak dají vzít i „na lepší“ ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
17.5.16 14:11

@pe-terka, kdyžtak mrkni na obchod „čas na boty“. Zadej klasicky casnabotytečkacézet (tady se nesmí vkládat odkazy, aby se někdo nepotento..)
Teď tam mají nádherné espadrilky všech možných tvarů a barev. Občas tam boty koupím a vždy spokojenost..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
17.5.16 14:12
@KPKristy píše:
@pe-terka, kdyžtak mrkni na obchod „čas na boty“. Zadej klasicky casnabotytečkacézet (tady se nesmí vkládat odkazy, aby se někdo nepotento..)
Teď tam mají nádherné espadrilky všech možných tvarů a barev. Občas tam boty koupím a vždy spokojenost..

Děkuju:-) Mrknu na to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková