Šaty na svatbu

Anonymní
28.12.20 01:43

Šaty na svatbu

Zdravím, jsme pozvání v létě na svatbu přítelovému kamarádovi, problém je ten že jsem ani nevěstu ani ženicha osobně neviděla protože jsou z daleka a s přítelem se vydají dost málo. A já prostě nechci udělat přítelovi ostudu a nevím jak se obléct. Nevím jestli raději zvolit delší šaty protože nemám úplně tak krásné nohy, a prostě se mi to nelíbí nejsem úplně ten typ ženy co se ráda ukazuje. Nebo raději zvolit kratší letní šaty, jen nechci působit nějak jako šmudla co se neumí na takovou věc obléci. Co myslíte vy? 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29226
28.12.20 01:55
@Anonymní píše:
Zdravím, jsme pozvání v létě na svatbu přítelovému kamarádovi, problém je ten že jsem ani nevěstu ani ženicha osobně neviděla protože jsou z daleka a s přítelem se vydají dost málo. A já prostě nechci udělat přítelovi ostudu a nevím jak se obléct. Nevím jestli raději zvolit delší šaty protože nemám úplně tak krásné nohy, a prostě se mi to nelíbí nejsem úplně ten typ ženy co se ráda ukazuje. Nebo raději zvolit kratší letní šaty, jen nechci působit nějak jako šmudla co se neumí na takovou věc obléci. Co myslíte vy? 😊

Je to nějaká hogo fogo svatba? Je určený dress code? Kde se to bude konat? Na léto bych nevolila tak tmavou barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.20 02:38
@Russet píše:
Je to nějaká hogo fogo svatba? Je určený dress code? Kde se to bude konat? Na léto bych nevolila tak tmavou barvu.

Svatba bude na zámku, dress code není určený.

• Citovat
  • Nahlásit
19039
28.12.20 03:55

Koktejlky a sako, ideální kombinace. Ale u šatů bych nevolila černou ani jinou tmavou barvu. Dlouhé šaty taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2273
28.12.20 06:19

Na svatbě jsou pro ženu zapovězené 2 barvy. Černá a bílá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
28.12.20 06:52
@ropucha 02 píše:
Na svatbě jsou pro ženu zapovězené 2 barvy. Černá a bílá.

Tak to splní, tyto jsou tmavě modré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
28.12.20 06:58

Mně se líbí, záleží na postavě, jestli nechceš ukazovat nohy, tak klidně ty dlouhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
28.12.20 07:07

Ani jedny nejsou na svatbu vhodné. Jsou příliš tmavé. Zkus hledat dál. Jinak délka až takovou roli nehraje, i když koktejlky jsou lepší varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
28.12.20 07:54

Oboje vypadaji skvele, ale urcite nebrat nic tmavyho…to je jak na pohreb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 07:58

Vyber to, v čem se budeš cítit nejlépe. Šaty na fotkách vypadají spíš jako na nějaký pohřeb. Zvol jinou barvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 08:00

Mě se strašně líbí ty dlouhé s tím rukávem ale teda zvolila bych světlejší barvu, kor na letní svatbu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35797
28.12.20 08:09
@Anonymní píše:

Líbí se mi oboje ale nemají je v o něco světlejší variantě? Pokud ne, zvol alespoň bílou kabelku, boty ať je to trochu veselejší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
28.12.20 08:36

Střihově bych klidně brala ty první, ale v nějaké světlejší a veselejší barvě. Dlouhé ani tmavé šaty se nehodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1378
28.12.20 08:48

Zalezi jakou mas postavu. Pokud si robusnejsi, tak neco pod kolena a urcite svetlejsi barvu. Jdes na svatbu ne na pohreb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29226
28.12.20 08:51
@Anonymní píše:
Svatba bude na zámku, dress code není určený.

Na zámek bych se nebála vzít ani delší šaty. Ale jestli nejsi 44+ ve velikosti, budou ti slušet i šaty po kolena. Ideálně pouzdrové. K tmavě modrým šatům bych si fakt nebrala bílou kabelku, to vypadá divně. A jestli to bude opravdu v létě, zvážila bych vzdušnější materiál. Ať se neupečeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat