Vyprchá savo?

Anonymní
26.2.20 22:56

Savo vyprchá?

Ahoj.
Někde jsem četla, že Savo jakoby vyprchá. Může mi to někdo prosím vysvětlit? Na tyhle věci jsem blbá. :think: Hodně v menších obchodech vidím jak myjou pult, nařezák stavem, smrad na celý obchod a teď si něco kupte :roll:… Mám z toho Sava nějakou fóbii nebo co :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28149
26.2.20 22:59

V Savu je chlor a ten opravdu vyprcha. Proste se vypari, mas zbytecne obavy. Do bazenu chodis? Tam se taky leje neco jako Savo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
26.2.20 22:59

Savo se jako by vypari do vzduchu. Je to desinfekce. V prádle se pořádně propere. Ja ho používám jen na wc a to občas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
26.2.20 23:02

Třeba takový savo na prani… to pere dobre a voni dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
27.2.20 03:32

Já mám třeba vůni Sava ráda. Podle mě takto voní čistota. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12224
27.2.20 06:35

Já používám Savo na podlahu, WC a koupelnu, jinak fandím Sanytolu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
27.2.20 09:10

Savo je chlornan sodny. Takze jakmile jakmile se dostane na vzduch, tak chlor se vypari do vzduchu a zistane jen sil. Fakt to tak je, kdyz ti to uschne, je to trochu slane.

Ja mam vubi sava rada, nicmene i kdyz vim jak funguje, pouzivam ho spis na zachod a podlahu nez na linku.

Ale je to desinfekce jako kazda jina- rozcilujes se ze ho pouzivaji v obchodech, ale co maji delat? Kdyz to neumyji, budes nastvana ze je tam bordel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6518
28.2.20 09:04

Holky, vetřu se s dotazem. V domě máme vlhké zdivo (budeme řešit), tvoří se plíseň a já na to používám Savo na plísně. Jenže mám pocit, že ten smrad ne a ne vyprchat. V ložnici to cítím aspoň 3 dny, přitom celé dny větrám. V koupelně nebo jinde o tom už druhý den nevím. Je možné, že jak je ta zeď vlhká, tak se ten chlor pomaleji uvolňuje? Nebo že to Savo nezaschne a proro tak dlouho čpí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama