Sbírka na postiženého chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

s.y.p.t.a
Kecalka 493 příspěvků 29.11.17 00:24
Sbírka na postiženého chlapečka

Milé ženy a dívky, maminky,
vím, že je tady spousta dobrých duší, které se snaží pomoci. Příkladem je i nedávná sbírka na dvojčátka paní Hagenové. Nyní jdu opět s prosbou o pomoc vážně postiženému
chlapečkovi.

Dovolím si publikovat dopis od maminky malého Danielka:

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o pomoc o dar na osobní asistenci pro mého 6 letého syna Daniela, který má těžkou formu DMO spastickou kvadruparézu. Nyní jsem se ze dne na den dostala do situace, kdy potřebuji sehnat prostředky pro syna na asistenci, abych mohla být hospitalizována v nemocnici, bohužel se jedná o život ohrožující stav, který se musí co nejdříve řešit. Zatím jsem podepsala reverz, že nemůžu absolvovat hospitalizaci, protože nemam nyní zajištěnou asistenci pro syna, doufám, že se podaří co nejříve dát dohromady potřebnou částku na asistenci pro Danielka, protože ho rozhodně neumístím někam do ústavu. Asistenci by zajistila organizace Hewer v Plzni, kde hodina os. asistence vyjde na 130Kč. Kdy je přes den Daniel na rehabilitaci v rehabilitačním stacionáři ve Šťáhlavách( od 8 do 15h),kde mu zajistí veškerou potřebnou rehabilitaci, protože Daniel teď v září absolvoval operaci Ulzibat, kterou jsme si museli hradit sami v částce 69tis, jsou teď naše finanční rezervy vyčerpané, rehabilitace je pro něho velmi důležitá, aby se zeefektivnil stav po operaci. Měsíční náklady na rehabilitační stacionář jsou kolem 9tis, měsíčně. Příspěvek na péči na syna tyto náklady nepokryje. Daniel třikrát ročně absolvuje rehabilitaci therasuit v Centru Hájek, která vyjde na 100000Kč měsíční pobyt, takže neustále sháníme prostředky, aby mohl tuto terapii, která mu velmi pomáhá, absolvovat Nyní po operaci ulzibat absolvoval 14denní rehabilitační program, který ho opět velmi posunul dopředu, takže teď má velkou šanci posouvat se dál.

Nyní nás zaštiťuje projekt pro Danielka u Asociace rodičů dětí s DMO a přidruženými onemocněními http://wwwasociace-deti-dmo.cz/page/pribehy?… (Danielkův příběh je dole na první stránce), kde má přidělený sbírkový účet 2500465428/2010, na který je možné přispět jakoukoliv částkou. Pro odečet daru z daní je třeba vyplnit darovací smlouvu v příloze a zaslat poštou na adresu asociace, potvrzenou darovací smlouvu Vám zašlou obratem zpět pro daňové účely. I za malou pomoc budeme moc vděční, ( i příspěvek např. 100Kč je pro nás velkou pomocí). Jakýkoliv i malý finanční příspěvek je možný po vystavení darovací smlouvy odečíst z daní.
I za malou pomoc budeme moc vděční, ( i příspěvek např. 100Kč je pro nás velkou pomocí).
Pokud nepotřebujete darovací smlouvu je možno využít přímo transparentní účet Danielka u české spořitelny 2915463133/0800. Získané finanční prostředky budou použity výhradně na asistenci a rehabilitaci pro Danielka.

webové stránky Daniela : http://daniel-trdla1.webnode.cz/o-nas

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 29.11.17 07:20

Jeee, to je tenhle prtous, o kterem tu maminka psala pribehy, jak postupuje s lecbou. Smlouvu nepotrebuji, prispeji tedy na druhy ucet. Ale ten prvni odkaz nejde otevrit, take skoda, ze jsi zakladala diskuzi v noci, hrozi, ze zapadne.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 29.11.17 07:22

@s.y.p.t.a Nemela by jsi jeste odkaz i na ten transparentni ucet? Nedari se mne ho najit.

s.y.p.t.a
Kecalka 493 příspěvků 29.11.17 11:19

@Cuddy Jéé, moc děkuji za Danečka. Díky za upozornění, že nejde ten odkaz otevřít, budu ještě maminku kontaktovat.

ajinka-t
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 15.12.17 08:34

Moc děkuji, všem co podporují našeho Danielka, nyní je spuštěna veřejná sbírka zde: https://patrondeti.cz/…-pro-danecka
aby mohl Daneček chodit přes den rehabilitovat do stacionáře. děkujeme za Vaši podporu :) :) :)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 15.12.17 08:42

@ajinka-t Moc vam drzim palce, prispivala jsem na ten prvni ucet, nakonec se mne podarilo odkaz otevrit. :kytka:

ajinka-t
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 15.12.17 09:07

Moc děkujeme

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama