Reklama

Sedací souprava - textilní kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paštika
Povídálka 28 příspěvků 28.07.10 00:01
sedací souprava - textilní kůže

Ahoj, prosím o radu. Máte někdo zkušenosti se sedací soupravou z tzv textilní kůže? A jedná se vždycky o polyuretan, nebo může být i z jiného metriálu? Nevíte prosím něco o testech zdravotní nezávadnosti těchto sedaček? Dekuji.

Reklama

Reakce:

Kubik_kubikula
Kecalka 271 příspěvků 28.07.10 00:19

ahoj, jestli můžu poradit, tak textilní kůži nekupuj, není kvalitní a časem se poničí. lepší je připlatit si a koupit rovnou pravou kůži, která je mnohem odolnější a déle vydrží. také je velice jednoduchá na údržbu, stačí otřít vlkým hadříkem a je to :-) falešné kůže, např eko kůže nebo koženka, brzo popraskají a sedačku bys mohla brzo vyhodit. nevýhoda pravé kůže je bohužel ta cena, ale rozhodně tady bych nešetřila a připlatila si. přece jenom tu sedačku kupuješ na několik let a ne jen na rok dva.

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 28.07.10 00:27

No šli jsme do textilní kůže z důvodu malých dětí - co nejlevnější sedačku omyvatelnou hadrem, zatím drží, nicméně už ji počůral, takže ji vyhodíme jakmile se odplínkuje i druhý synek. Být to drahá sedačka z kůže, tak mě trefí…

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.10 08:15

Textilní kůži už nikdy. To radši kvalitní látkovou s pracím potahem a nebo drahou koženou. Nám vydržela přesně dva roky, pak popraskala. Ted budeme kupovat látkovou. Koženou bych ráda, ale počkáme až děti odrostou.

petra.k
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 28.07.10 09:30

Také zrovna vybíráme sedačku, neznáte někdo firmu která vyrábí sedačky se sundavacími, pratelnými potahy kromě ikey??
Díky Petra, snad nevadí, že to nesouvisí s otázkou..

Kubik_kubikula
Kecalka 271 příspěvků 28.07.10 10:26
petra.k píše:
Také zrovna vybíráme sedačku, neznáte někdo firmu která vyrábí sedačky se sundavacími, pratelnými potahy kromě ikey??
Díky Petra, snad nevadí, že to nesouvisí s otázkou..

zkus asko, sconto nabytek nebo ten nový xxx lutz (möbelix)

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.10 11:33

Petro, já hledala hodně a fakt mi nakonec nejlíp vyšla IKEA, protože odmítám mít nesnímatelný potah nebo potah jen na čištění.
Do toho XXXLutz se taky před vybavováním baráku chystáme

vopičkaa
Kelišová 6051 příspěvků 28.07.10 11:39

my máme tu ekokůži v kombinaci s kůží, kupovali jsem v Kika - máme ji asi 4 roky - malej jí počůral, několikrát poblinkal a dostala už i lekci s propiskou - vše šlo odstranit, drží dobře, - kvalitnější si koupíme později do nového bydlení

EwikkValky 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.10 16:54

A mohla bych se prosím Vás zeptat,jak jste odstranili tu propisku…máme sedeačku jen pár měsíců,takže jsem z toho neštastná…už sem toho zkusila hodně a ani se to nehlo…poradte prosím,předem moc děkuji.E. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >