Sedlo a stupátko pro sourozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LEM
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 08.03.10 11:43
Sedlo a stupátko pro sourozence

Prosím nemáte někdo zkušenost či nepotkali jste na nějakém kočárku toto stupátko se sedátkem http://www.petto.cz/shop/index.php?…
Líbí se mi že když si starší bude stěžovat že nechce jít tak si může i sednout a ne jen stát, to podle mě pak bolí nohy ještě víc.

Reakce:
Sheelle
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 08.03.10 12:00

Vypadá to skvěle. Taky právě sháním stupátko pro staršího a tohle by jednoznačně vedlo. Jen jestli by to šlo na náš kočár a taky jestli bych do toho za jízdy nekopala. JEstli má někdo zkušenosti, připojuji se k prosbě o rady :)

Daniela82
Závislačka 4990 příspěvků 08.03.10 12:32

Ja se taky pripojuji, mam teda jeste casu,ale budu rada za rady :hug: videla jsem dokonce i jakoby sajtkaru na kocar. Ale nemuzu to najit. Vypada to, jakoby k hlubokemu kocar byly pripevnene jednoduche golfky.

Sheelle
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 08.03.10 13:38

Možná myslíš tohle? http://spunt.centrum.cz/…sim-ditetem/ Vypadá to taky suprově, ale jestliže jsem u předchozího sedátka měla strach, že bych do něj kopala, tak nevím co bych dělala s tímhle, to bych asi musela tlačit břichem (což by u mě nebyl problém) ;) Ale když to prodávají, zajisté to bude fungovat, ještě omrknu :) Kdyby měl někdo zkušenosti, bylo by to super :)

Daniela82
Závislačka 4990 příspěvků 08.03.10 15:44

To je presne ono :palec: potkala jsem s tim jednu maminku, snad nam nekdo poradi :think: a s brichem bych taky nemela problem :lol:

LEM
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 08.03.10 15:50

Na to jsem už taky koukala, ale pro nás je to už zbytečně veliký. Jinak je to pěkný.

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 08.03.10 17:30

K tomu Buggypodu (sajdkára, co se připevní vedle ke kočárku) jsem slyšela, že ačkliv nový typ jde polohovat do lehu, tak to bohužel není pro velké děti - ta sajdkára totiž končí někde u krku dítěte, takže hlavu opřenou nemá, tzn. při lehu by se mu ta hlava kinklala ve vzduchu :(
Jiank o něm i přesto přemýšlím, i když tohohle „detailu“ je škoda. Kdyby to šlo nějak vymyslet, aby se v tom i větší dítě (2 roky) mohlo vyspat, tak to beru všema deseti a hned teď :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >