Šéf mě okrádá

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 10:33
Šéf mě okrádá

Ahoj. Bydlíme s přitelem na okraji města, které je malé, nic moc tu není, jen večerky, na náměsti bydli cikáni v ubytovně, jsou tu dvě fabriky kde pracují jen chlapi a i můj chlopek. Dojíždění bez auta kamkoli je tu nereálné. :roll:

No, v jedné té sámošce pracuju i já, vydělám si tam směšných 9 tisíc z čeho mi (platím jídlo a drogerku) moc nezbývá. Šéf mi to dáva i natřikrát, aby nedanil, hodiny falšuje :nevim: můj šéf mě ale pravidelne okrádá, každý měsíc doplacim třeba +- 600 :roll: když sedí uzáverka tak přijde s tím že chybělo 5 losů, nebo mi proste penize v kase chybí, třeba 300. On mi řekne že jsem asi zle vydala ale netvrdím, předala jsem se párkrát o 10-20 kč ale to jsem prostě MĚLA TUŠENÍ 8o na Vánoce mi chyběl litr který mi velkoryse ihned odpustil a nedal mi žádnou odměnu nebo dáreček :roll:
Nejhorší je že on tam zustava po zavíračce, nebo tam ráno přijde už v 5 a chystá mi tam peníze a vše, pak jde domů a přijde až 6:55, kdy já tam čekám skoro půl hodiny, a ihned pouští zákazníky protože otevírame v sedm :cert: otvírat a zavírat si chce sám, aby měl přehled prý. Neskutečně mě to štve ale nemuzu mu nic říct, vyhodil by mě a přítel by to sám neutáhl :zed: někdy jdu kolem a vidím że se v samosce vecer svítí jednou jsem přišla do práce a našla jsem uzávěrku z terminálu která byla udělaná v 23:18 a my máme do 19:30!!! Na to mi rekl ze jsem to prej nevypla a vyjelo to samo 8) 8) 8) 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10463 příspěvků 01.02.19 10:39

Prestehujte se nekam, kde nechcip pes. 9.000 ti daj uplne vsude i na pul uvazek :D

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 01.02.19 10:40

Na falšování hodin a černé peníze při výplatě si můžete stěžovat na inspektorátu práce. to že on dělá uzávěrky kasy a kdy je dělá, to není nic proti ničemu.

A ideálně se oba odstěhujte někam jinam, kde je práce víc. Dokud ještě je nedostatek pracovních sil.

Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 01.02.19 10:40

A proč si nezkusš najít jinou práci? V jiném obchodě? Těch 9 tisíc měsíčně vás asi moc nevytrhne. Raději bych šla do fabriky k pasu, než tohle…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 01.02.19 10:41

A ty při příchodu a před odchodem nepočítáš kasu? Vždyť to je základ. Jestli to neděláš, tak nemůžeš vědět, jestli jsi tam to manko měla, nebo ne.

truelly
Závislačka 3042 příspěvků 01.02.19 10:42

Je mi tedy moc líto, že musíš brát takovou práci!!!Dělej vše, abys našla lepší místo. Co tvé vzdělání?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 10:44

@Čičorečka @truelly no já se k tomu počítání ani nedostanu, chodím dřív ale on přijde 5 minut před 7 mi otevřít a už stojí lidi a hned je bere takže :nevim: jsem kolikrát ráda jen že ten terminál zapnu a vypnu alarm :cert: vzdělání mám střední, Obchodní Akademii :nevim:

Šarlota4
Extra třída :D 10463 příspěvků 01.02.19 10:46
@Anonymní píše:
@Čičorečka @truelly no já se k tomu počítání ani nedostanu, chodím dřív ale on přijde 5 minut před 7 mi otevřít a už stojí lidi a hned je bere takže :nevim: jsem kolikrát ráda jen že ten terminál zapnu a vypnu alarm :cert: vzdělání mám střední, Obchodní Akademii :nevim:

Kasa se pocita vecer.

Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 01.02.19 10:48

@Šarlota4 my teda vždycky a všude počítali ráno i večer.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 01.02.19 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj. Bydlíme s přitelem na okraji města, které je malé, nic moc tu není, jen večerky, na náměsti bydli cikáni v ubytovně, jsou tu dvě fabriky kde pracují jen chlapi a i můj chlopek. Dojíždění bez auta kamkoli je tu nereálné. :roll:No, v jedné té sámošce pracuju i já, vydělám si tam směšných 9 tisíc z čeho mi (platím jídlo a drogerku) moc nezbývá. Šéf mi to dáva i natřikrát, aby nedanil, hodiny falšuje :nevim: můj šéf mě ale pravidelne okrádá, každý měsíc doplacim třeba +- 600 :roll: když sedí uzáverka tak přijde s tím že chybělo 5 losů, nebo mi proste penize v kase chybí, třeba 300. On mi řekne že jsem asi zle vydala ale netvrdím, předala jsem se párkrát o 10-20 kč ale to jsem prostě MĚLA TUŠENÍ 8o na Vánoce mi chyběl litr který mi velkoryse ihned odpustil a nedal mi žádnou odměnu nebo dáreček :roll:
Nejhorší je že on tam zustava po zavíračce, nebo tam ráno přijde už v 5 a chystá mi tam peníze a vše, pak jde domů a přijde až 6:55, kdy já tam čekám skoro půl hodiny, a ihned pouští zákazníky protože otevírame v sedm :cert: otvírat a zavírat si chce sám, aby měl přehled prý. Neskutečně mě to štve ale nemuzu mu nic říct, vyhodil by mě a přítel by to sám neutáhl :zed: někdy jdu kolem a vidím że se v samosce vecer svítí jednou jsem přišla do práce a našla jsem uzávěrku z terminálu která byla udělaná v 23:18 a my máme do 19:30!!! Na to mi rekl ze jsem to prej nevypla a vyjelo to samo 8) 8) 8) 8)

Hm, tak to nevím. Cikáni na náměstí, to mi připomíná Horní Slavkov. Tady naproti bydlí jedni, jezdí do německa pracovat na páse, dohromady mají 50-60 tis. Sobota neděle volno, prachy regulerně navíc, německý důchod ji připadne asi po 5 letech zaměstnání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 10:52

No rano se k tomu nedostanu a vecer mi to nesedí
A když ano, tak mi třeba volá domu ze delal inventuru a chybí flaska Slivky a hned 200 dolů. :cert:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30323 příspěvků 01.02.19 10:52

při tomhle systému bych mu odmítla podepsat hmotku…
a pokud ji podepsanou nemám, tak bych mu natvrdo řekla, že teda nemám odpovědnost za kasu a nemůže mi brát peníze..
Každopádně bych šla raději do té fabriky za chlapem, at se tam za tebe někde přimluví..klidně i jako uklízečku..
za druhé - v také řiti bych nebydlela no.. :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 01.02.19 10:53

A co Vás v takových končinách drží? Co je to za život? Já už bych byla davno pryč a šéfa bych poslala do háje.

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 01.02.19 10:54

Tak buď drsná! Proč si to necháš líbit? Neexistuje převzít kasu bez přepočtání. Ať dojde dřív nebo holt odmítni kasu převzít. Jaký sis to nastavila, takový to máš. Odpoledne si kasu opět přepočítej! Uvědom si, že tě potřebuje. Za ty prachy mu tam hned tak někdo makat nepůjde. Pokud po tobě chce peníze za ztracené zboží, musí mít řádnou inventuru, které se buď musíš účastnit nebo ji musi udělat nezávislá osoba. Copak se za sebe neumíš trochu poprat?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 01.02.19 10:55
@Šarlota4 píše:
Kasa se pocita vecer.

A jak zjistí, kolik má v kase večer navíc, když neví, kolik tam měla ráno? Pokud neví počáteční stav, tak nemá počítání večer moc smysl.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >