Semináře sebepoznání Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 23:10
Semináře sebepoznání Brno

Ahojte holky, nevíte o nějakých seminářů / přednášek v Brně v oblasti osobního rozvoje? Např. vědomí /podvědomí, sebepoznání apod. Na netu jsem našla houby. Dikec :dance:

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11671 příspěvků 22.10.18 07:03

kdyby ti nevadila Praha, tak uplne skvely je kurz rozvoje osobnosti od Jana Muhlfeita. jmenuje se Odemykani lidskeho potencialu. jen je dost drahy… ale stoji to za to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 07:19

@nozu děkuji za typ. Šla bych i do Prahy, když to stojí za to! :dance:

nozu
Extra třída :D 11671 příspěvků 22.10.18 07:24

no, najdi si ho na netu, ma i kratka videa ze seminaru na youtube. ja si zrovna v patek koupila jeho knizku o motivaci pro deti. me se ten kurz hodne libil, zvazuju tam jit i s dcerou. ale v podstate mi analyza silnych stranek potvrdila to, co uz o sobe vim a ceho vyuzivam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >