Sertivan dnes 12 den zabere ještě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.5.22 12:20

Sertivan dnes 12 den zabere ještě?

Dobrý den. Z důvodu úzkosti mám nasazeny 12 den Sertivan 50 mg, je mi trošku lépe ale úzkosti pořád trvají, zabere ještě Sertivan? Pomohla vám někomu dávka 50 mg nebo se muselo přidat? Děkuji anonym zdravotní stav

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5007
12.5.22 12:38
@Anonymní píše:
Dobrý den. Z důvodu úzkosti mám nasazeny 12 den Sertivan 50 mg, je mi trošku lépe ale úzkosti pořád trvají, zabere ještě Sertivan? Pomohla vám někomu dávka 50 mg nebo se muselo přidat? Děkuji anonym zdravotní stav

Ahoj, 12 dní je hrozně krátká doba, Sertivan začíná zabírat až tak od 3. týdne, ale může to trvat i 2 měsíce. 50 mg je úvodní dávka, dá se zvýšit na max 200 mg. Já ho brala taky, dokonce 300 mg, protože mám OCD s úzkostmi a u OCD se prý může jít i nad maximální dávku. Ale úplně mi nepomohl. Každopádně tomu dej ještě čas a moc držím palce, ať je lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 13:07

@Lollitka moc děkuji za odpověď. Mně právě mudr říkal že má za 14 dní zabrat tak čekám a bojím se že nezabere. Mám po porodu a rozjely se úzkosti, tak místo miminka řeším toto :,( A dáš si někdy třeba víno? Byla jsem zvyklá s manželem vždy posedět a teď nevím

• Citovat
  • Nahlásit
5007
12.5.22 14:30
@Anonymní píše:
@Lollitka moc děkuji za odpověď. Mně právě mudr říkal že má za 14 dní zabrat tak čekám a bojím se že nezabere. Mám po porodu a rozjely se úzkosti, tak místo miminka řeším toto :,( A dáš si někdy třeba víno? Byla jsem zvyklá s manželem vždy posedět a teď nevím

Ahoj, z mé zkušenosti je i 14 dní krátká doba na to, aby to nějak zabralo, ale u každého je to jiné… No já bych na léky moc nepila, kdyžtak decku. Nám v léčebně říkali, že můžeme malé pivo, nebo decku vína. Já toho beru víc, než AD, tak je mi blbě, když piju. Ale zeptej se psychiatra, jak k tomu přistupuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
15.5.22 07:28

Mě to trvalo i déle jak 2 měsíce…a i navyšování mi dělalo problém. chce to čas ono to opravdu déle trvá než zaberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat