Sertralin - zhoršení stavu

Anonymní
27.3.21 08:37

Sertralin - zhoršení stavu

Ahoj,
Jdu si k vám pro radu. Dnes 4 den užívám sertralin, zatím jen 50mg. Trpím úzkostí, agorafobií a panickou atakou. Bohužel pociťuji (dnes celkem silne) zhoršení mých úzkostí. Chci se zeptat zda jste to tak někdo také měl? Zda i toto může k léčbě patřit? V pondělí si pro jistotu zavolám své doktorce, ale dnes si nevím rady.

Moc předem děkuji

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.3.21 09:06

Bereš ho pár dní, to nepocíš zlepšení, proti se předepisuje i nějaká berlička než AD začnou působit. Já měla Lexaurin, ale pozor je návykový. Já se z AD orala 14dni, než si to sedlo. Zkus to vydržet a pokud to nejde tak určitě zavolal Dr :hug:

  • Citovat
  • Nahlásit
Ou
16054
27.3.21 10:58

Ano, to je běžná reakce - znamená to že lék dělá to co má, začíná srovnávat poruchanou neurochemii. To není nic jednoduchého, takže to sebou můžůe nést zhoršení stavu před tím, než se to zlepší.

ošetřující lékař ti k tomu měl napsat pro jistotu třeba neurol, aby ti nebylo moc zle.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat