Léčba Helicobactera - kdy se vám ulevilo?

Anonymní
26.3.21 17:25

Léčba Helicobactera - kdy se vám ulevilo

Ahoj, mám vleklý zánět žaludku a Helicobacter. Dostala jsem antibiotika na týden, jsem zatím na 3.dni a je mi z těch prášků už úplně zle. Potom přemýšlím, jestli je to z prášků nebo se zase ozývá Helicobacter… Za kdy po léčbě vám bylo lépe?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
175
26.3.21 17:35

Jaká antibiotika přesně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 17:45

Ja jsem helicobactera vylecila pred 6 lety trojkombinaci Amoxicilline- clarytromicine-omeprazole. uzivala jsem je 3 tydny a mela jsem prujmy-pocit na zvraceni, pry to k ty trojkombinaci patri. Ale za ten vysledek to stalo :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
405
26.3.21 20:25

@Okta Omeprazol - Entizol - Fromilid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
26.3.21 20:26

Jéé, kéž bych to měla stejně :-) Jak dlouho do dobrání ATB jsi cítila zlepšení?

@Anonymní píše:
Ja jsem helicobactera vylecila pred 6 lety trojkombinaci Amoxicilline- clarytromicine-omeprazole. uzivala jsem je 3 tydny a mela jsem prujmy-pocit na zvraceni, pry to k ty trojkombinaci patri. Ale za ten vysledek to stalo :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 20:37
@mesiah píše:
Jéé, kéž bych to měla stejně :-) Jak dlouho do dobrání ATB jsi cítila zlepšení?

Pocity na zvraceni a prujmy skoncily s dobranim atb a ukoncenim terapie. Od te doby zadne sezonni vredy s bolestmi - nic, a to sj trpela od puberty do 20 let a byly to strasne bolesti. Na kontrolach jsem byla pote nekolikrat s helicobactera biopsii nenasli. :palec:. Moje rada- chce to jen dobrat ty leky ipres ty vedlejsi ucinky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 21:25
@Anonymní píše:
Ahoj, mám vleklý zánět žaludku a Helicobacter. Dostala jsem antibiotika na týden, jsem zatím na 3.dni a je mi z těch prášků už úplně zle. Potom přemýšlím, jestli je to z prášků nebo se zase ozývá Helicobacter… Za kdy po léčbě vám bylo lépe?

To mas z těch léků, jsou to děsný driaky. Taky jsem to tak měla, bylo mi i n zvracení, hrozný

• Citovat
  • Nahlásit
405
27.3.21 09:53
@Anonymní píše:
Pocity na zvraceni a prujmy skoncily s dobranim atb a ukoncenim terapie. Od te doby zadne sezonni vredy s bolestmi - nic, a to sj trpela od puberty do 20 let a byly to strasne bolesti. Na kontrolach jsem byla pote nekolikrat s helicobactera biopsii nenasli. :palec:. Moje rada- chce to jen dobrat ty leky ipres ty vedlejsi ucinky

To jo, ale jde to fakt špatně. Je mi po těch prášcích čím dál hůř a vždycky si nedovedu představit, že si musím vzít další dávku :,( Jsem teprve v půlce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
27.3.21 11:09

Pozor, na Entizol ani kapku alkoholu. Jinak vydržet a dobrat do konce. Vyplatí se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
27.3.21 11:38
@Anonymní píše:
To mas z těch léků, jsou to děsný driaky. Taky jsem to tak měla, bylo mi i n zvracení, hrozný

Jak ja už se těším na poslední dávku! Ta pachuť v puse je nesnesitelna, nedá se ničím prebit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:31
  • Citovat
  • Nahlásit
405
28.3.21 10:05

Holky, trosku osobní otázka, ale jak jste to měli se stolici, když jste měli helicobactera, případně při bráni těch léku? Ze mě totiž vyletí, jak kdyby byla naolejovaná a potopi se… ale je tvarovana nemám prujem. Jsem z toho mírně nervózní.
Když jsem měla ty nevolnosti z Helica a ještě jsem nevěděla, ze ho mam, tak jsem měla každý den uplne stejnou a bylo jedno, jestli jsem jedla špenát nebo červenou repu… vždycky byla uplne stejná, což bylo taky divne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 10:29

@mesiah bez lecby jsem mela stoli i normalni, pri brani trojkombinace jsem mela peujmy denne vetsinou rano

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat