Bolest zad a teplota

Anonymní
26.3.21 11:02

Bolest zad a teplota

Ahoj, mám strašně špatné držení těla. Teď když jsem doma tak cele dny jen sedím nebo lezim u PC. Samozřejmě mě bolí strašně zada, lopatky, krční pater i prsní svaly a hrudník celkove. Vím ze je to z toho ze sedím zhrbena a hlava míří furt dolu a ruce jakoby dovnitř tudíž mě to v té pozici tuhne a je to horší. Cítím jak mě ty svaly táhnou a bolí. Snažím se cvičit trosku to nachvilku uleví ale pak zase znovu. Trvá to tři dny a mám i zvýšenou teplotu 37,3 tak mě napadá jestli tam nemám nějaký zánět, jestli se s tím někdo setkal. K doktorovi se dnes objednam asi na neurologii. Nebo i požádám o nějaké rehabilitace. Má s tím někdo zkušenosti? Často mám problémy ze mě třeba bolí bedra nebo krční pater ale nikdy jsem neměla teplotu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
162
26.3.21 11:04

Počkám si na reakce, mám úplně stejný problém. A to nesedím celý den u PC ale létám kolem malého a domácnosti. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 11:10

@Letynka16 a taky mate teplotu? Mě to přijde divné, nikde jsem nenašla žádné info

• Citovat
  • Nahlásit
36667
26.3.21 11:13

Existují záněšty páteře, obvykle to není jen trošku zvýšená teplota a malá bolest při nevhodné poloze. když je teplota a bolest zad, obvykle je to naopak, záda bolí z chřipky.
u počítače seď vzpřímeně a po 20 minutách vstávej a protahuj se. Vem si nějaký Ibuprofen a šetři se. K dr, kdyby se to horšilo. Termín na neurologii si nech, ale nebude hned, takže kdyby byly nějaké horečky a výrazná lokální bolestivost páteře, tak na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
26.3.21 11:16
@Anonymní píše:
@Letynka16 a taky mate teplotu? Mě to přijde divné, nikde jsem nenašla žádné info

Ano mám, hledala jsem na netu a jediné co mi sedělo byl meningokok, ale proti tomu jsem očkovaná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10565
26.3.21 12:14

Muze to byt viroza, chripka, covid…
To boli i zada, i svaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
26.3.21 12:24

Ségre takhle začal Covid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
26.3.21 13:00
@Anonymní píše:
Ahoj, mám strašně špatné držení těla. Teď když jsem doma tak cele dny jen sedím nebo lezim u PC. Samozřejmě mě bolí strašně zada, lopatky, krční pater i prsní svaly a hrudník celkove. Vím ze je to z toho ze sedím zhrbena a hlava míří furt dolu a ruce jakoby dovnitř tudíž mě to v té pozici tuhne a je to horší. Cítím jak mě ty svaly táhnou a bolí. Snažím se cvičit trosku to nachvilku uleví ale pak zase znovu. Trvá to tři dny a mám i zvýšenou teplotu 37,3 tak mě napadá jestli tam nemám nějaký zánět, jestli se s tím někdo setkal. K doktorovi se dnes objednam asi na neurologii. Nebo i požádám o nějaké rehabilitace. Má s tím někdo zkušenosti? Často mám problémy ze mě třeba bolí bedra nebo krční pater ale nikdy jsem neměla teplotu
@Anonymní píše:

Třeba máš postcovidovy symdrom, taky jsem to tak měla a měsíc jsem marodila. Zajdi si k doktorovi a na masáž. A taky si zacvic doma na záda a jdi se nekam projít, chůze pomáhá na všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
26.3.21 13:00
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

Třeba máš postcovidovy symdrom, taky jsem to tak měla a měsíc jsem marodila. Zajdi si k doktorovi a na masáž. A taky si zacvic doma na záda a jdi se nekam projít, chůze pomáhá na všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
26.3.21 13:08
@Anonym 2021 píše:

Taky jsem to tak měla, bolely mě záda, měla jsem furt zvýšenou teplotu, byla jsem hrozně unavená, měla návaly horka a zimy… A to to přišlo až po cca 1,5 měsíce po prodelanem covidu. Samotném postcovid byl horší než covid sam o sobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 13:12

My teď máme doma všichni coronu a muze taky bolí jen záda a zvýšená teplota. Děti kašel, ale bolely je záda hlavně…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 14:04

@Anonym 2021 aha, mě prave nic nebylo a covid jsem neměla aspoň co vím. Ale dekuju za odpovědi hned volám na žádanku na test. A zjisti teda jestli sem to prodělala nebo ne? Já teď nevím jak to je nějak to už nesleduji. Který ten test to odhalí.

• Citovat
  • Nahlásit
207
26.3.21 20:00
@anonym píše:
@Anonym 2021 aha, mě prave nic nebylo a covid jsem neměla aspoň co vím. Ale dekuju za odpovědi hned volám na žádanku na test. A zjisti teda jestli sem to prodělala nebo ne? Já teď nevím jak to je nějak to už nesleduji. Který ten test to odhalí.

Udělej si antigenni, když půjdeš od doktora na pcr, tak musíš hned do karantény, i kdyz bys byla negativní. Jdi na samoplatce, na antigen a třeba na protilátky, to budeš mít hned jasno. Ať jsi v pohodě, brzy to odezní. Hlavně se moc neprehamej, já blbec po covidu za 14 dní šla bezkovat každý víkend tak 12 km oba dny a ještě skate styl, to abych v noci spala a totálně jsem se dodelala. Takže klid a pohodové procházky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 20:15

@Anonym 2021 bohužel se doktorce nedalo dovolat a dnes už to jinak neslo a koupila jsem si test v lékárně a vyšel negativní. Ale teď mě bolí více na hrudníku jak ty zadá no tak uvidím jak se to bude vyvíjet. Ale akorát všude od známých slyším ze ty antigeni testy nejsou moc spolehlivé. Kamarádka měla dva antigen testy negativní a pcr oba dva pozitivní :? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
26.3.21 23:40

Testy na protilátky proti covidu se dělají pomocí odběru krve. Výsledek máte obvykle za 24 hodin. Když odběr krve vyjde pozitivní a je tam uvedeno určíté číslo protilátek, znamená to, že jste covid prodělala. Tento odběr krve na protilátky se však obvykle provádí až tak měsíc nebo dva po prodělaném covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat