Servis kočárku Jané Plzeň

29.5.15 21:42

Servis kočárku Jané Plzeň

Dobrý den všem, prosím o info. Poradil by mi někdo, kde servisovat kočárek Jané v Plzni??? Nic jsem nenašla na netu :nevim: Díky moc za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Jané Jané Solo?

Přidejte zkušenost s Jané Jané Solo
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
29.5.15 22:03

V Praze v Handy. Co s ním máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1117
29.5.15 22:11

Chmelarovi Habrmannova na Slovanech u bazenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
29.5.15 22:16

@RadkaCh Praha je nějaká nová plzeňská čtvrť? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.5.15 22:17
@Samamama píše:
@RadkaCh Praha je nějaká nová plzeňská čtvrť? :mrgreen:

Tak ona oficiální opravna Janéček je fakt jen v Praze :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
29.5.15 22:21

@RadkaCh Tak jo, to byla sranda. A nakonec cedule označující začátek Plzně byly jednou přemalované na Prahu :mrgreen:.

Jinak ti Chmelařovi asi pomohou s lecčíms, ale co jsem slyšela, bývají dost nepříjemní, ale asi jen pokud jde o kočárky zakoupené u nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.5.15 22:24
@Samamama píše:
@RadkaCh Tak jo, to byla sranda. A nakonec cedule označující začátek Plzně byly jednou přemalované na Prahu :mrgreen:.Jinak ti Chmelařovi asi pomohou s lecčíms, ale co jsem slyšela, bývají dost nepříjemní, ale asi jen pokud jde o kočárky zakoupené u nich.

No vidíš :mrgreen: Já jsem z daleka, tak nevím, jaký tam máte s Prahou poměry :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 22:24

No upřímně, ta Praha mě taky zarazila :lol: právě jsem zahlédla na ně stížnosti, tak si nejsem jista, jestli na to mám nervy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
29.5.15 22:25

@RadkaCh Veskrze kladné, samozřejmě :mrgreen:.

Pardon za plevel, za všechno můžu já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 22:27

A zlobí mě přední kolo, občas sebou hrozně třese, když přejedu jen výmol… :think: Mám Jané Slalom, abych nezapomněla.

Příspěvek upraven 29.05.15 v 22:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.5.15 22:29
@theBobulka píše:
A zlobí mě přední kolo, občas sebou hrozně třese, když přejedu jen výmol… :think:

No to by bylo potřeba dotáhnout. Se podívám, jestli ještě někde najdu tu stránku s těmi návody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 22:33
@RadkaCh píše:
No to by bylo potřeba dotáhnout. Se podívám, jestli ještě někde najdu tu stránku s těmi návody.

To byste byla moc hodná, nepřišla jsem na to, kde by bylo zapotřebí. Ten můj chlap je pořád pryč a já si málokdy vzpomenu mu to říct. Jsem hlava diravá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
29.5.15 22:35
@Moucharda píše:
Chmelarovi Habrmannova na Slovanech u bazenu

Na Slovanech už nejsou, jsou někde u Globusu

• Citovat
  • Upravit
50114
29.5.15 22:36
@theBobulka píše:
To byste byla moc hodná, nepřišla jsem na to, kde by bylo zapotřebí. Ten můj chlap je pořád pryč a já si málokdy vzpomenu mu to říct. Jsem hlava diravá :zed:

Ty bláho, já na to zapomněla hned po tom, co jsem to napsala :mrgreen: Asi budu muset zamakat na paměti :mrgreen: Jdu na to, než to zase zapomenu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
29.5.15 22:37
@theBobulka píše:
A zlobí mě přední kolo, občas sebou hrozně třese, když přejedu jen výmol… :think: Mám Jané Slalom, abych nezapomněla.Příspěvek upraven 29.05.15 v 22:30

Zavolej si do Hannahu, kluci s cykliservisu se ti na to podívají

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama