Sešit s nálepkami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hopsika
Stálice 90 příspěvků 29.07.18 21:23
Sešit s nálepkami

Ahoj,
prosím, kde se dají koupit sešity/časopisy s nálepkami? Syn to jednou dostal od známé babičky a já to teď marně hledám. Chtěla jsem to pořídit na cestování. Děkuji, H.

Reakce:
joli31
Kecalka 346 příspěvků 29.07.18 21:26

Levné knihy, trafika, i na poště mají, viděla jsem třeba s krtečkem. A v knihkupec­tví taky.

fragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 29.07.18 21:27

@hopsika Běžně v papírnictví ;)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 29.07.18 21:27

@hopsika velky vyber maji v Levnych knihach, neco sem videla v Albertu - u nas je veeelikej Albert, v malych to mozna mit nebudou. Obecne bych zkusila knihkupectvi, papirnictvi, trafiku nebo hypermarkety.

Teresa.p
Kecalka 396 příspěvků 29.07.18 21:27

obcas maji v Pepcu za 59 kc, ale videla jsem je tam asi jen 2 krat a to tam hodim celkem casto. :think:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 29.07.18 21:38

V papirnictvi, knihkupectvi. Mivaji i v lidlu…

sepru
Kecalka 242 příspěvků 29.07.18 22:11

Já je kupovala v knihkupectví a nejvíc jich měli v obyč. papírnictví

dana.dv
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 29.07.18 22:27

Mrknete na aksjomat.cz - nabizi jich spoustu. Nektere i za polovicni cenu kvuli poskozenemu obalu.

hopsika
Stálice 90 příspěvků 30.07.18 09:18

@joli31 @fragola @malytlustyhroch @Teresa.p @Pomka @sepru @dana.dv
Moc všem děkuji za odpovědi. Dostupnou u nás mám jen poštu, tak snad uspěji. Nebo zkusím ten web a když se dostanu do města zkusím trafiku, papírnictví či knihkupectví. Díky, moc mi to pomohlo.

joli31
Kecalka 346 příspěvků 30.07.18 21:02

Zkuste se na poště zeptat, u nás je kamarádka kupovala a ještě jí další stahovali z jiné pošty. nevím jak se jmenovali, bohužel.

hopsika
Stálice 90 příspěvků 04.08.18 20:44

Tak jsem byla na poště a nic zrovna nemají. Prý čas od času dostanou, ale jen jeden kus. Uspěla jsem v menším papírnictví.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >