Sešit s nálepkami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hopsika
Stálice 82 příspěvků 29.07.18 21:23
Sešit s nálepkami

Ahoj,
prosím, kde se dají koupit sešity/časopisy s nálepkami? Syn to jednou dostal od známé babičky a já to teď marně hledám. Chtěla jsem to pořídit na cestování. Děkuji, H.

Reakce:

joli31
Kecalka 309 příspěvků 29.07.18 21:26

Levné knihy, trafika, i na poště mají, viděla jsem třeba s krtečkem. A v knihkupec­tví taky.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 29.07.18 21:27

@hopsika Běžně v papírnictví ;)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 29.07.18 21:27

@hopsika velky vyber maji v Levnych knihach, neco sem videla v Albertu - u nas je veeelikej Albert, v malych to mozna mit nebudou. Obecne bych zkusila knihkupectvi, papirnictvi, trafiku nebo hypermarkety.

Teresa.p
Kecalka 277 příspěvků 29.07.18 21:27

obcas maji v Pepcu za 59 kc, ale videla jsem je tam asi jen 2 krat a to tam hodim celkem casto. :think:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 29.07.18 21:38

V papirnictvi, knihkupectvi. Mivaji i v lidlu…

sepru
Kecalka 227 příspěvků 29.07.18 22:11

Já je kupovala v knihkupectví a nejvíc jich měli v obyč. papírnictví

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 29.07.18 22:27

Mrknete na aksjomat.cz - nabizi jich spoustu. Nektere i za polovicni cenu kvuli poskozenemu obalu.

hopsika
Stálice 82 příspěvků 30.07.18 09:18

@joli31 @fragola @malytlustyhroch @Teresa.p @Pomka @sepru @dana.dv
Moc všem děkuji za odpovědi. Dostupnou u nás mám jen poštu, tak snad uspěji. Nebo zkusím ten web a když se dostanu do města zkusím trafiku, papírnictví či knihkupectví. Díky, moc mi to pomohlo.

joli31
Kecalka 309 příspěvků 30.07.18 21:02

Zkuste se na poště zeptat, u nás je kamarádka kupovala a ještě jí další stahovali z jiné pošty. nevím jak se jmenovali, bohužel.

hopsika
Stálice 82 příspěvků 04.08.18 20:44

Tak jsem byla na poště a nic zrovna nemají. Prý čas od času dostanou, ale jen jeden kus. Uspěla jsem v menším papírnictví.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >