Běžný pokoj porodnice Strakonice

31.7.20 03:06

Šestinedělí Strakonice

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. V pondělí půjdu na cisařsky řez do nemocnice Strakonice. Zajímalo by mě jak to tady probíhá a jaké je vybavení pokoje aniž bych si musela platit nadstandart. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9831
31.7.20 08:00

@ZuzanaŠtychová napíši jak jsem to měla já ;) v pondělí mě přijali. V úterý ráno mi udělali klystýr, pak mě odvezli na další přípravu, zavedli cévku, převlékli. Mezitím dojel manžel. Odvezli mě na císaře. Napichli mi spinál. Vyndali dítě, ošetřili ho a dali na manžela. Mě došili a odvezli na pooperační pokoj. Malého si vzali k sobě. Vozili ho na kojeni. Manžel musel domu. Bylo to v době chřipkové epidemie a zákazu návštěv. Vybavení klasika WC, sprcha, TV. Kdyžtak napište co vás konkrétně zajímá :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
31.7.20 08:40

Já tam porodila na dovolené, předčasně v 36. týdnu, mně se tam libilo, pokoje pěkné, ale byla jsem na pokoji sama, protože mi mimčo odvezli do Budějovic, tak abych asi nemusela koukat na jiný miminko. Personál vstřícný a ochotný. Sekce nevím jak probíhá plánovaná, u mě to šlo všechno rychle, protože jsem měla překotný porod, přijela jsem do nemocnice a za půl hodiny jsem už byla na sále

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama