Sestřička zaměnila vakciny

112
24.4.20 10:17

Sestřička zaměnila vakciny

Holky ahojte… mam takovy dotaz… kdyz jsme ockovali pneumo… chtela jsem synflorix ten nehrazeny (maly ho mel a ok) jenze setricka nam zamenila synflorix za prevenar 13… stoji 400… doktorka rikala at to neresim ze ma. lepsi vakcinu kdyz jsem se ptala co ted jestli to mam zaplatit rikala ze ne… sestricka na me kdyz jsme byly sami se ptala jak to udelame, ze to ted musí zaplatit ze svého. Ja u sebe peníze neměla jinak bych ji je v tu chvili dala.. tak rikala ze štaci priste ze to bude ale mezi nami… ze kdyz ji to dam tak ok kdyz ne tak neva.. jenze manžel říkal nedávat ja rikam davat co by jste delaly vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

112
24.4.20 10:19

Jen jeste pridavam ze prvni vakcina byla synflorix a pak ta druha zamenena prevenar 13.. nevadi tomu ze se to tak pomichalo? nevim proc jsem to davala anonymne to jsem nechtela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2156
24.4.20 10:26

No tak byla to její chyba. Je od ní dost neprofesionální to z tebe takto mámit za zády lékařky. Naopak by jsi z toho mohla udělat tóčo, že dítěti dáli něco jiného. Spíš by se ti měla omluvit a ne ještě tahat peníze. Pokud se bojíš, že se po tobě bude pak nějakým způsobem vozit a ty nejsi průbojná abys to řešila s její nadřízenou, tak jí zaplať půlku, jako spoluúčast. Ale stejně, by ti na to měla dát doklad, což ti za těchto okolností asi nedá. Ještě si zjisti, jestli to náhodou neproplácí pojišťovna, to by bylo taky řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2156
24.4.20 10:28
@Ejdrinnka píše:
Jen jeste pridavam ze prvni vakcina byla synflorix a pak ta druha zamenena prevenar 13.. nevadi tomu ze se to tak pomichalo? nevim proc jsem to davala anonymne to jsem nechtela :lol:

Hm tak to by se mi tuplem nelíbilo a ověřila bych si to po telefonu minimálně u jiné lékařky nebo někde výš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
24.4.20 10:30
@IvaX píše:
No tak byla to její chyba. Je od ní dost neprofesionální to z tebe takto mámit za zády lékařky. Naopak by jsi z toho mohla udělat tóčo, že dítěti dáli něco jiného. Spíš by se ti měla omluvit a ne ještě tahat peníze. Pokud se bojíš, že se po tobě bude pak nějakým způsobem vozit a ty nejsi průbojná abys to řešila s její nadřízenou, tak jí zaplať půlku, jako spoluúčast. Ale stejně, by ti na to měla dát doklad, což ti za těchto okolností asi nedá. Ještě si zjisti, jestli to náhodou neproplácí pojišťovna, to by bylo taky řešení.

jo jo taky si myslim ale zase nejsem dost vycurana jako manzel :D ja ted nevim jestli priste musim dat prevenar a nebo zpatky synflorix ktery jsme.meli jako prvni…nevis? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
24.4.20 10:30

Nic by ji neplatila. A klidně to řekla příště doktorce až to z tebe bude opět tahat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7203
24.4.20 10:32

Sestřička je těžce neprofesionální, měla by se omlouvat a ne z tebe za zády lékařky pokoutně tahat prasule do kapsy. Nic bych jí nedala a naopak bych ji upozornila na to, že by měla být vzhledem k profesi pozornější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
24.4.20 10:32

@IvaX Jak jako spoluúčast? To teda ani omylem. Paní tu vakcínu nechtěla, tak to přece platit nebude. Já bych ji dala :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8009
24.4.20 10:35

Peníze bych jí nedala, byla to její chyba. A ověřila bych si na jiných místech, zda je to ok a jak dál postupovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
24.4.20 10:36

Nic bych ji neplatila a jeste bych se zeptala na ockovacim centru, jak postupovat, jestli zamena nevadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
24.4.20 10:37

Zaplatila bych, ale oproti dokladu. Nam proplaci ZP. Ale mne vic nez 400 trapilo, ze ma pokazdy jinou vakcinu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
24.4.20 10:40
@Ejdrinnka píše:
Jen jeste pridavam ze prvni vakcina byla synflorix a pak ta druha zamenena prevenar 13.. nevadi tomu ze se to tak pomichalo? nevim proc jsem to davala anonymne to jsem nechtela :lol:

Zeptat se v očkovacím centru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
24.4.20 10:43

Manzel mi taky rika ze jsem barmanka a naleju nekomu jineho dvakrat dražšího panaka omylem taky nebudu chtit po zakaznikovy aby mii zaplatil toho drazsiho panaka zee proste smula a naopak ma chyba :) taky si myslim ze je to neprofesionalni ale zase si rikam taky ma treba deti rodinu ze jestli to musela platit tak to je skoda… nevim nevim.. me spis nez stve to michani jednou tak pak tak a priste jako jak? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
24.4.20 10:44
@fíkofka píše:
Zaplatila bych, ale oproti dokladu. Nam proplaci ZP. Ale mne vic nez 400 trapilo, ze ma pokazdy jinou vakcinu 8o

praaaave to me stve nejvic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
24.4.20 10:49
@Ejdrinnka píše:
Manzel mi taky rika ze jsem barmanka a naleju nekomu jineho dvakrat dražšího panaka omylem taky nebudu chtit po zakaznikovy aby mii zaplatil toho drazsiho panaka zee proste smula a naopak ma chyba :) taky si myslim ze je to neprofesionalni ale zase si rikam taky ma treba deti rodinu ze jestli to musela platit tak to je skoda… nevim nevim.. me spis nez stve to michani jednou tak pak tak a priste jako jak? :zed:

No já si myslim že ta sestra se nemá zase tak strašně špatně.. Byla to prostě její vina, navíc tohle si někde odepisou, a pochybuju že by to vůbec ona platila doktorce. Spíš si chce přilepsit :lol: ty jsis zvolila hrazenou vakcínu, takže bych trvala na svém.. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama