Šetrná hormonální antikoncepce

2
13.5.20 21:23

Setrna hormonalka

Mile damy. Presne po dvaceti letech, kdy jsem.HA bojkotovala, je nutne ji zvolit. Kamaradka mluvila o depoprovere, ale to je pry silene, telisko mi nesedlo.Ja vim, ze jsou to svinstva vsechny, ale pokud se tady ctyri zeny shodnou na ucinne a setene asntikoncepci, jdu do toho. Deticek uz je akorat..dekuji vam a budu doufat, ze nekdo napise.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

601
13.5.20 21:25

Minisiston - beru posledni tri roky a nevim krom toho vecera kdy si ji beru, ze nejakou HA beru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
13.5.20 21:37

diky

Leenvecka super,diky.ja jsem tenkrat brala cosi na Lo ale uz fakt nwvim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
13.5.20 21:39

Nuvaring, po několika letech brání prášků mě v pauze pokaždé bolela hlava a Dr mi doporučil Nuvaring ten jsem používala 8 let a úplně super… Hlavně jsem na to nemusela myslet každý den a bolesti hlavy hned v pohodě (teď kojím ale rozhodně se k němu vrátím)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
13.5.20 21:43

Beru Azalii - je pro kojící ženy, obsahuje nejnižší hormonální dávku. Pokud vyhovuje, lze brát i normálně ( již několik měsíců nekojím ). Výhodou je, že sedne-li, nemenstruujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
557
13.5.20 23:02

Mistra (předtím cleodette, přestalo se vyrábět, mistra je generikum). Nemám žádný problém, beru ji pět let. Nemusím dělat pauzy, udrží to v pohodě.
Obsahuje malé množství hormonů (klasika estrogen a gestagen).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama