Sex hračky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.8.22 01:18

Sex hračky

Dobrý den, mám dotaz ohledně erotických hraček. Moje přítelkyně má ráda sex ale nechce experimentovat. Navrhují ji hračky ona je proti tomu. Dotaz zni zda je tady nějaká žena co má ráda hračky a jaky a jak bych ji mohl přemluvit děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
225
6.8.22 04:07

Máme doma šukací mašinu na 400V. Motor 3 kW. Nejhorší bylo přemluvit partnerku na návštěvu sklepa. Pak už stačilo pár stahovacích pásek ( ano jsem elektrikář ), sestavit zbytek. Zapnout. Dořešit domazávání a nastavit časovač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6966
6.8.22 07:10
@Lykaon píše:
Máme doma šukací mašinu na 400V. Motor 3 kW. Nejhorší bylo přemluvit partnerku na návštěvu sklepa. Pak už stačilo pár stahovacích pásek ( ano jsem elektrikář ), sestavit zbytek. Zapnout. Dořešit domazávání a nastavit časovač.

No fuj, s gustem bych tam nastavila tebe at si uzije tvuj anal a stahovaci pasky bych nevynechala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2515
6.8.22 09:31

Myslim si ze s tebou neproziva vasen, nema k tobe v sexu duveru, neco se spatne, neciti se dobre, mozna jen jako objekt, ne jako sexualni partnerka, zacala bych tim ze se ji budes laskyplne venovat a zjistovat co ma opravdu rada, pak mozna bude mit chut neco zkouset

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2755
6.8.22 09:45
@Lykaon píše:

Tvoje vlhké sny tady nikoho nezajímají… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.22 10:33

@tini děkuji třeba máte pravdu ale mohla by my pomoc z něčím do soukromé správy?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat