Sexuální predátoři

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 12:26
Sexuální predátoři

Pěkný slunný den všem…
Chtěla jsem se jen,, místních,, žen tu zeptat, jak komunikují s muži. Jestli se s nimi, nebo spíš oni s nima dokazou domluvit nejen se sex. podtextem. Nebude to ani jarem, je to poslední dobou čím dál častější, ale chlapi se mi těmi svymi kleci jeví jako totální slizaci, slimáci, už jich začínám mít dost! Jsou to nadržený hovada, slintající mrducutivci, jak by napsala nejmenovaná textařka.
Už teď je za jejich chování házím do pytle té největší ubohosti a spodiny lidstva.
Jejich neustále dolizáni a škemrani mne už znechutilo natolik, že odmítám jakékoliv schůzky, kontakty a bydlím sama. Copak se s nimi nedá opravdu o ničem jiném mluvit? Nebo mám jen smůlu na nechutné exempláře?
Spraví se to někdy?
Začnu mít opět úctu k mužům? Dřív než ze mě bude vyschlá větev? Je mi přes třicet a nechci zůstat ve stáří sama. Na druhou stranu, snášet doma nějakýho prasátka taky nechci…

Díky všem i častým rejpalům :-D tady.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
My Melody
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 30.05.19 12:34

V akom prostredi sa pohybujes? Pokial pracujes niekde v bare, v biznise, alebo niekde vo fitku, kde trenuju hrubokrki lobotomovani kreteni, je mozne, ze stretavas viac buranov, primitivov, uslintancov…

A dalsia vec, zalezi aj na tvojej uprave, pokial je zena vulgarne, vyzyvavo upravena a nemusi sa tak upravovat cielene, nemusi si to ani uvedomovat, moze pritahovat prave tuto podsortu chlapov.

Příspěvek upraven 30.05.19 v 12:35

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 12323 příspěvků 30.05.19 12:34
@Anonymní píše:
Pěkný slunný den všem…
Chtěla jsem se jen,, místních,, žen tu zeptat, jak komunikují s muži. Jestli se s nimi, nebo spíš oni s nima dokazou domluvit nejen se sex. podtextem. Nebude to ani jarem, je to poslední dobou čím dál častější, ale chlapi se mi těmi svymi kleci jeví jako totální slizaci, slimáci, už jich začínám mít dost! Jsou to nadržený hovada, slintající mrducutivci, jak by napsala nejmenovaná textařka.
Už teď je za jejich chování házím do pytle té největší ubohosti a spodiny lidstva.
Jejich neustále dolizáni a škemrani mne už znechutilo natolik, že odmítám jakékoliv schůzky, kontakty a bydlím sama. Copak se s nimi nedá opravdu o ničem jiném mluvit? Nebo mám jen smůlu na nechutné exempláře?
Spraví se to někdy?
Začnu mít opět úctu k mužům? Dřív než ze mě bude vyschlá větev? Je mi přes třicet a nechci zůstat ve stáří sama. Na druhou stranu, snášet doma nějakýho prasátka taky nechci…Díky všem i častým rejpalům :-D tady.

Tak otázkou i bude, jaké signály vysíláš a v jakém okruhu lidí se pohybuješ a jak tam v ní vystupuješ. Já za sebe takový pocit nemám :think:

DustInTheWind
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 30.05.19 12:35
@Anonymní píše:
Pěkný slunný den všem…
Spraví se to někdy?
Začnu mít opět úctu k mužům? Dřív než ze mě bude vyschlá větev? Je mi přes třicet a nechci zůstat ve stáří sama. Na druhou stranu, snášet doma nějakýho prasátka taky nechci…Díky všem i častým rejpalům :-D tady.

troll jak vyšitý, ale co

když nechceš zůstat sama, tak si pořiď kočku :P  :P

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15146 příspěvků 30.05.19 12:37

Ja teda nevim, asi se pohybuji v jiné socialni bubline, ale zadne dotirajici slizaky okolo nepotkavam.

Mozna na chlapy působíš jak ledova kralovna nebo frigidka a proto na tebe tak reaguji… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 12:38

Pohybují se v prodeji/obch. zast.
A nosím dost často kostýmky či šaty, když teplota dovolí.

Lalelale
Závislačka 4746 příspěvků 30.05.19 12:42

První, co mě po přečtení napadlo, bylo v jakém prostředí se to probuh pohybujes. Změn prostředí, uvidíš, že bude líp.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 12:42
@DustInTheWind píše:
troll jak vyšitý, ale cokdyž nechceš zůstat sama, tak si pořiď kočku :P :P
???
Martina84
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 30.05.19 12:44

Nevím, ale možná k nim vysíláš takové signály a oni jen reagují. Chodíš vyzývavě oblečená?

Šarlota4
Extra třída :D 11331 příspěvků 30.05.19 12:44

Tak to co potkavas chce nezavazny sex. Zpocatku civi, slinta i treba ten zivotni partner. Ale v dlouhodobem vztahu/manzelstvi lze zit “normalne”. Ta pocatecni mrduchtivost trochu opadne a je z toho normalni vztah s pravidelnym sexem :nevim: Jako, ze jsou chlapi v globalu prasata a kvuli jednorazovce vlezou na vsechno je obecne znama vec.

My Melody
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 30.05.19 12:49
@Anonymní píše:
Pohybují se v prodeji/obch. zast.
A nosím dost často kostýmky či šaty, když teplota dovolí.

Ale tak satu je milion strihu, tim jsi nic nevysvetlila :)

Zena si muze oblect saty, vystrih, pusapku, vyrazne se zmalovat, na hlave vyzehlena slama, gelovky, primitivni kukuc, hruby spusob reci, potetovane ruce a zaujme vsechny kreteny kolem.
A muze si oblect ty same saty, zapne o patro vis, jemny mejkap, dobre vlasy, kultivovane a prijemne vystupovani a zaujme jinou kategorii muzu.

Příspěvek upraven 30.05.19 v 12:56

My Melody
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 30.05.19 12:55
@Anonymní píše: ???

Ja taky uvazuju, jestli to neni trolling, nemusi byt, muze…uvidime :)

opozice
Extra třída :D 14632 příspěvků 30.05.19 12:58
@Anonymní píše:
Pěkný slunný den všem…
Spraví se to někdy?

jj, doba posledního gentlemana Oldřicha Nového už je definitivně pryč. :mrgreen: ;)

My Melody
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 30.05.19 12:59
@opozice píše:
jj, doba posledního gentlemana Oldřicha Nového už je definitivně pryč. :mrgreen: ;)

prdlajs trdlajs :mrgreen: neni

divine woman
Extra třída :D 11969 příspěvků 30.05.19 13:02
@opozice píše:
jj, doba posledního gentlemana Oldřicha Nového už je definitivně pryč. :mrgreen: ;)

Olda :srdce: :srdce:, toho miluju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama