Sháním spolubydlící

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neyia
Nováček 6 příspěvků 25.11.18 19:31
sháním spolubydlící

Ahojky sháním spolubydlící maminku s dítětem třeba která nemá kam jít nebo má problémy s partnerem chce se osamostatnit…
me je 27 dceři 6 chodí do školy, synovy je 8 měsíců chceme odejít a být sami ale dnešní nájmy kdo to sám utáhne že :nevim:.. na internetu je spousty bytu co mají 4 pokoje 100m do 20 000 a myslím že dvě maminky se tam v pohodě vejdou tak aby měli každá svoje soukromí, navíc mám možnost na super práci kde bych vydělala 40 000 takže bych mohla platit větší část nájmu, jen potřebuji najít být na Praze 5 kuli holce chodí do školy a musela bych najít super nájem abych ji přehlašovala do jiné školy holky ráda s vámi zajdu na kafe pokecáme a když si budeme rozumět mužem jít do toho prosím pište na mail kik. duch@seznam.cz díky :palec:

Reakce:
Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 25.11.18 19:35

Tak ze 40 000 snad utáhneš nájem a vše pro 3 lidí, ne? Plus alimenty… :think:

Neyia
Nováček 6 příspěvků 25.11.18 19:37

to bych tu práci musela už mít jde o to že je to v noci proto sháním spolubydlící které by nevadilo v noci dohlédnout na děti …

lachtanice86
Kelišová 6653 příspěvků 25.11.18 19:37

@Neyia příjem 40tis a to by si to neutahla sama?

Neyia
Nováček 6 příspěvků 25.11.18 19:38

a alimenty nemám mám zatím jen mateřskou

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 25.11.18 20:08

Aha, takže vlastně sháníš chůvu, která bude zadarmo hlídat děti a ještě přispívat na nájem.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 25.11.18 20:43

Práce v noci za 40 000 hmm :mrgreen:

GoldGirl
Kecalka 225 příspěvků 25.11.18 21:04
@Bandii píše:
Práce v noci za 40 000 hmm :mrgreen:

A co jako? Ja delala v herne a mela jsem 1000/noc zaklad a dyska kolem 1500/noc

Neyia
Nováček 6 příspěvků 08.12.18 22:44
@TMana píše:
Aha, takže vlastně sháníš chůvu, která bude zadarmo hlídat děti a ještě přispívat na nájem.
chovu fakt ne sháním a takovýhle rejpavy komentáře si můžeš nechat je to práce v baru v noci základ je 30000 a dyska se dostanou na 20 000 a jestli by někdo doma spal nebo se šel při cestě na záchod podívat nejen na svý dítě to by asi nebyl problém tedy pro tebe samozřejmě :lol: ano ale tebe o nic nikdo nežádá jde mi jen o to abych věděla že u těch děti někdo je to je celé
Neyia
Nováček 6 příspěvků 08.12.18 22:50

@Bandii no představ si že i v Praze se dá vydělat dost za noc normálním způsobem byla si třeba někdy v baru obsluhoval že někdo ? a nenechala si třeba dýško nevím drink stojí 90 ty řekneš 100 a představ si kolik lidí tam takhle nechá peněz plus co máš základ…
ale když hned myslíš že je to za sex tak buď soudis podle sebe a nebo ani nevíš kolik si holka na eskort vydělá jestli chceš takhle rypat nemusíš sem psát já se ptám maminek co hledají spolubydlící a nevadilo by jim v noci od 11 do 6 ráno dohlédnout na dítě a vzhledem k tomu že ty děti vlastně spí se ani nejedná o chůvu

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 09.12.18 10:31
@Neyia píše:
@Bandii no představ si že i v Praze se dá vydělat dost za noc normálním způsobem byla si třeba někdy v baru obsluhoval že někdo ? a nenechala si třeba dýško nevím drink stojí 90 ty řekneš 100 a představ si kolik lidí tam takhle nechá peněz plus co máš základ…
ale když hned myslíš že je to za sex tak buď soudis podle sebe a nebo ani nevíš kolik si holka na eskort vydělá jestli chceš takhle rypat nemusíš sem psát já se ptám maminek co hledají spolubydlící a nevadilo by jim v noci od 11 do 6 ráno dohlédnout na dítě a vzhledem k tomu že ty děti vlastně spí se ani nejedná o chůvu

Máš na telefonu/počítači čárku? 8o Z takovýho příjmu si prostě zaplať nějakou holku na hlídání :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >