Sama na 3 děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 16:49
Sama na 3 děti

Náhle jsem se ocitla v situaci, kdy jsem sama na 3 děti. Prosím o rady jak to zvládnout. Děti do 6 let… Je to psychicky náročné a o penězích ani nemluvím. Jak se to dá zvládnout a nezbláznit se a nebrečet? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13127 příspěvků 12.11.18 16:53

babičky, dědečkové kamarádky? jak je velký to nejmenší?

arinecka
Kelišová 5194 příspěvků 12.11.18 16:55
@Anonymní píše:
Náhle jsem se ocitla v situaci, kdy jsem sama na 3 děti. Prosím o rady jak to zvládnout. Děti do 6 let… Je to psychicky náročné a o penězích ani nemluvím. Jak se to dá zvládnout a nezbláznit se a nebrečet? :srdce:

Nezbyde ti nic jiného než zatnout zuby a vydržet, nic jiného ti ani nezbyde :nevim: Na děti nedostáváš žádné peníze? Rodina by nepomohla? Třeba občas děti pohlídat abys měla i čas na sebe? Je to náročné, budiž ti útěchou že v takovéhle situaci nejsi zdaleka jediná. Až budou děti větší a samostatnější tak to taky bude lepší, bude líp, neboj :mavam:

malone.v
Kecalka 234 příspěvků 12.11.18 17:03

Uvidíš, že až dětem bude alespoň 5 let, tak to půjde zvládnout, lecos už zvládnou doma samy a budou si spolu hrát. Teď je to určitě hodně náročné, ale postupem času budeš mít v dětech velkou oporu a budeš ráda, že jich máš tolik :-). Zkus teď vydržet to nejhorší období. Já jsem byla s dcerou sama a úplně bez hlídání a kolikrát i bez dobře placené práce, teď je jí 5 let a už mi doma docela pomáhá a sama zvládá spoustu věcí. Chodí se mnou i na cvičení a všude kam potřebuju.

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 12.11.18 17:05

S těma financema - napadlo mě požádat si na úřadu práce o dávky hmotné nouze. A aby sis' mohla od dětí někdy odpočinout, zapojit rodinu - sourozence, babičky, dědečky. Pokud nepobíráš, můžeš požádat o přídavky na děti a příspěvek na bydlení. :mavam:

lasička1
Echt Kelišová 8066 příspěvků 12.11.18 17:07
@Anonymní píše:
Náhle jsem se ocitla v situaci, kdy jsem sama na 3 děti. Prosím o rady jak to zvládnout. Děti do 6 let… Je to psychicky náročné a o penězích ani nemluvím. Jak se to dá zvládnout a nezbláznit se a nebrečet? :srdce:

Nepíšeš,co se stalo s tatínkem dětí.Zemřel?O­dešel?Bere si někdo děti na hlídání?Tvoje či jeho rodina?Vzhledem k tomu,že máš tři malé děti takto rychle po sobě,tak předpokládám,že mají jednoho tatínka.

truelly
Závislačka 2834 příspěvků 12.11.18 17:18

Pokud otec dětí zemřel, máš nárok na vdovecky důchod pouze v případě, že jsi byla vdaná. Děti mají nárok na sirotčí důchody. Pokud odešel a je nějaké dítě do dvou let, taky by ti měl platit výše… :?
Zapoj svou i jeho rodinu, pokud se dá, až pokutou aspoň s hlídáním nemůžou-li finančně.

Uživatel je onlineKetris
Echt Kelišová 9569 příspěvků 12.11.18 17:26

Hlavne pozadovat alimenty ! :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 17:52

Nezemřel, žije a dělá nám ze života peklo..nejmladší má 1,5. Vystupňovalo se to postupně, nebyl takový…bylo to pro mě těžké se rozhodnout pro rozvod, teď potřebuji radu jak to sama zvládnout…bylo to krásné, ale jen pár let…zbytek života už musím bojovat sama…

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 12.11.18 18:28
@Anonymní píše:
Nezemřel, žije a dělá nám ze života peklo..nejmladší má 1,5. Vystupňovalo se to postupně, nebyl takový…bylo to pro mě těžké se rozhodnout pro rozvod, teď potřebuji radu jak to sama zvládnout…bylo to krásné, ale jen pár let…zbytek života už musím bojovat sama…

Neházej flintu do žita, časem si určitě někoho najdeš. Já osobně tě obdivuji, sám žiji s tříletou dcerkou a vím, jak je to náročné. Mít tři malé děti na starost - klobouk dolů. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 19:43

@mrav A co se stalo Vám?

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 12.11.18 19:51
@Anonymní píše:
@mrav A co se stalo Vám?
Žena zemřela loni v létě při autonehodě. Malé ještě nebyly 2 roky.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:21

@mrav To je mi líto, určitě byla tou nejlepší ženou na světě, jak to tak bývá :srdce:. A ona jela sama v autě nebo Vy jste to zázrakem přežili?

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 12.11.18 21:01
@Anonymní píše:
@mrav To je mi líto, určitě byla tou nejlepší ženou na světě, jak to tak bývá :srdce:. A ona jela sama v autě nebo Vy jste to zázrakem přežili?

Jeli jsme všichni, ona řídila. Podlehla svým zraněním při převozu do nemocnice…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 12.11.18 21:15
@mrav píše: Žena zemřela loni v létě při autonehodě. Malé ještě nebyly 2 roky.

no je strašný.Máš můj hluboký obdiv, chlape. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >