Shnilé ovoce u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 22:54
Shnile ovoce u dítěte

Ahoj ženy, dcera 4 roky měla chuť na maliny, omyla jsem pár a dala ji je. Předtím jsem na ně koukla.
Pak ale k oukam do vaničky a pár z nich mělo bílou plíseň! Dcera snědla před 2h, je ok, ale na netu jsou miliony článku o Otrave plísní, tak vysiluji.

Myslíte, že když snědla jen 2, může se něco stát?

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 16.03.19 22:57

Já myslím že se ji nic nestane. Chce to nečíst ten milion článku…

Příspěvek upraven 16.03.19 v 22:58

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26256 příspěvků 16.03.19 22:58

Třeba to byl penicilin ;)
Ne, že z jedné plísně se jí fakt nic nestane. Víš kolik toho sníš a ani o tom nevíš?

Jogrr
Závislačka 4730 příspěvků 16.03.19 23:00

To jako vazne? Jisteze se ji nic nestane, priste vic kontroluj a budes nasledne mene vysilovat.

Russet
Neúnavná pisatelka 15050 příspěvků 16.03.19 23:01
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, dcera 4 roky měla chuť na maliny, omyla jsem pár a dala ji je. Předtím jsem na ně koukla.
Pak ale k oukam do vaničky a pár z nich mělo bílou plíseň! Dcera snědla před 2h, je ok, ale na netu jsou miliony článku o Otrave plísní, tak vysiluji.Myslíte, že když snědla jen 2, může se něco stát?

Jedna rada. Jezte maliny v létě. Nekupujte takové srágo.rky. Dítě to přežije.

elibro
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 17.03.19 10:48

Tak se radujte, že si posílila imunitu. Co myslíš, že by se mohlo stát? Děti bez potíží kousnout do schnilého jablka, olížou cihlu, strčí si kočičí ocas do pusy, olizují ruce od písku či hlíny… Za život ještě sní bobulí s plísní nebo s červíkem hromadu.

Váš příspěvek
Reklama