Oranžová barva kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Coolca
Stálice 87 příspěvků 13.03.19 11:53
Oranžová barva kůže

Dobrý den, mala má 10 měsíců, dávala jsem ji ted trochu víc mrkve, tak ji zoranžovela kůže. Více mrkve do skleniček již asi 10 dní neprodávám, kůže se zdá být trochu světlejší. Bohužel ve skleničkach, které ji chutnají, vždy nějaká mrkev je, a domácí jídla ji nechutnáji. Zmizí zbarvení alespoň po delší době nebo je nutné opravdu mrkve zcela z jídla vysadit?

Reakce:
getush
Nováček 3 příspěvky 108 inzerátů 13.03.19 12:34

já měla obě děti takto oranžové, měly rády mrkev, dýně a řepu (ta barví nejvíc) a nic jsem s tím nedělala. Doktorka si toho všimla a jen se zeptala, jestli je to od příkrmů a dál to neřešila.

Coolca
Stálice 87 příspěvků 13.03.19 12:40

@getush no mně sestřička dost nadala, jak kdybych ji nějak ublizovala. Máme to s jezenim dost komplikované, tak kdybych měla tu mrkev úplně zrušit, tak nevím :think:

getush
Nováček 3 příspěvky 108 inzerátů 13.03.19 12:49

@Coolca mně zase jedli pouze domácí, kupované nechtěli. a celou zimu jsem je měla hlavně o mrkvi, řepě a dýních, nic moc jiného domácího jsem ze zahrádky neměla. I já jsem jedla hodně dýni, když jsem jen kojila a dítě se mi obarvilo i z mlíka a doktorka ještě říkala jak vypadá kluk hezky jako by byl opálený a že kdyby nevěděla, co jíme, že by nás hnala kvůli kojenecké žloutence na vyšetření. zkusila jsem pak asi na 2 týdny dýně vysadit a vybledl.

iiiv
Extra třída :D 11358 příspěvků 13.03.19 13:20

je předávkovaná karotenem.

Coolca
Stálice 87 příspěvků 13.03.19 14:10

@iiiv ano vím,ze je to z mrkve.

Váš příspěvek
Reklama