Šílené potíže při PMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sherr
Povídálka 11 příspěvků 31.08.19 19:01
Šílené PMS

Ženy, je tohle normální?

HA jsem brala dvakrát za život, vždy po pár měsících vysadila, ted neberu. Je mi 22 a hrozně trpím před MS. Mám ji dostat za tři dny, břicho mám jako v 7 měsíci, na váze určitě o 3kg víc, trpím na zácpu, i když jím dostatek zeleniny a vlákniny. Jeden den se přejím, ale zbytek PMS jím zdravě a držím se. Obličej mám jako balon, jsem oteklá, normálně nosím velikost XS-S a ted mi jsou šaty S přes břicho těsný, cítím se hrozně diskomfortně. Máte nějaké rady? Je to normální? Jak s PMS bojujete?

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2792 příspěvků 31.08.19 19:25

Je to normální.

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8982 příspěvků 31.08.19 19:33

@sherr je to normální. Ha neberu, zítra má přijít ms. Celý den mě bolí hlava, jako že fakt ji chci strčit do svěráku, prášky nezabírají, bolí mě tepny ve stehnech, mám behavku, na váhu nelezu, prsty natekle… A tak to mám pokaždé

Alisa81
Povídálka 28 příspěvků 31.08.19 19:34

Mám to taky migrény teď k tomu a ještě asthma bolest masakr

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 31.08.19 20:20

Zkus cvičení Mojžíšové a nebo hormonální jógu. Případně mobilizaci kostrče. Může to být problém v postavení kostrče a pánve.

radana80
Stálice 88 příspěvků 01.09.19 08:44

@sherr Je a není to normální časem si třeba zvykneš nebo se to po porodu změní já stim také bojují mě pomáhá pohyb a na zácpu používám před MS čípky.

Taštička2
Povídálka 18 příspěvků 01.09.19 08:54

@sherr je to normální. Já do svých 20 při MS zvracela celých 5 dní.. šíleně bolestí břicha.. nafouklost a zácpy k tomu. Po porodu se to zlepšilo ale občas mi fakt zle.. před Ms též na váze 2kg hore, nafoukla a utekla.. po skončení ms vše se dá do normalu

Váš příspěvek
Reklama