Šílené potíže při PMS

23
31.8.19 19:01

Šílené PMS

Ženy, je tohle normální?

HA jsem brala dvakrát za život, vždy po pár měsících vysadila, ted neberu. Je mi 22 a hrozně trpím před MS. Mám ji dostat za tři dny, břicho mám jako v 7 měsíci, na váze určitě o 3kg víc, trpím na zácpu, i když jím dostatek zeleniny a vlákniny. Jeden den se přejím, ale zbytek PMS jím zdravě a držím se. Obličej mám jako balon, jsem oteklá, normálně nosím velikost XS-S a ted mi jsou šaty S přes břicho těsný, cítím se hrozně diskomfortně. Máte nějaké rady? Je to normální? Jak s PMS bojujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3898
31.8.19 19:25

Je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13295
31.8.19 19:33

@sherr je to normální. Ha neberu, zítra má přijít ms. Celý den mě bolí hlava, jako že fakt ji chci strčit do svěráku, prášky nezabírají, bolí mě tepny ve stehnech, mám behavku, na váhu nelezu, prsty natekle… A tak to mám pokaždé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
31.8.19 19:34

Mám to taky migrény teď k tomu a ještě asthma bolest masakr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16001
31.8.19 20:20

Zkus cvičení Mojžíšové a nebo hormonální jógu. Případně mobilizaci kostrče. Může to být problém v postavení kostrče a pánve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
1.9.19 08:44

@sherr Je a není to normální časem si třeba zvykneš nebo se to po porodu změní já stim také bojují mě pomáhá pohyb a na zácpu používám před MS čípky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.9.19 08:54

@sherr je to normální. Já do svých 20 při MS zvracela celých 5 dní.. šíleně bolestí břicha.. nafouklost a zácpy k tomu. Po porodu se to zlepšilo ale občas mi fakt zle.. před Ms též na váze 2kg hore, nafoukla a utekla.. po skončení ms vše se dá do normalu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.19 08:31

Ahoj holky, já se také přidám k diskuzi.. vždy než msm dostat ms, tak třeba 10 dni předem mě hodně bolí žaludek, mám velké bolesti hlavy, jednou mám na jídlo chuť potom vůbec a ty nálady jsou strašné, v noci ani spát nemůžu, jsem porad taková nervózní.. mate to taky některá takhle nebo jsem sama?🙁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.20 08:34

@Jaroslava12345
Dobrý den, zrovna jsem něco takového hledala. Jsem 9 měsíců po porodu a od prosince něco takového pozoruji. Tenhle měsíc je to nejhorší. Bolí mě žaludek, křeče v břiše. Někdy když vidím jídlo, tak se mi udělá strašně zle. Bolest zad jako v těhotenství. No prostě hrůza. Nálady taky ani nemluvím 🙊. Trvá mi to od minulého pátku a ms mam dostat ted ve středu. Už aby to bylo. Myslím, že už se to od vcera trochu rozjíždí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.20 10:30

@Malálucinkafifi přesně vím, o čem mluvíš, teď to také čekám a jsem vždy úplně jiný člověk 😀 ale my to zvládneme, jsme přece ženy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.20 16:30

@Jaroslava12345
Tak mi to přišlo o den dříve. A jsem za to snad ráda. 9 dní nechutenství a strašný nálady, bolesti břicha atd… Poslední dva dny zase naopak jsem snědla vše na co jsem přišla :lol: :lol: :lol:… Musíme to zvládnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama