Žlutý výtok s krvavýma žilkama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MerryEn0010
Povídálka 18 příspěvků 31.08.19 17:52
Žlutý výtok s krvavýma žilkama

Dobrý sen chtěla bych se zeptat zda mate zkušenosti ze žlutým výtokem ve kterém jsou krvavé žilky. Je to normální před ms nebo ne?

Reakce:
Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 31.08.19 18:20

@MerryEn0010 už jsi tady založila několik diskuzí na tohle téma, řeknu ti to asi takto, jo, může to být normální před MS, třeba já mám nažloutlý výtok před MS často, pokud nic nesvědí, nepálí, nebolí, tak to normální je, pokud se bojíš, že bys třeba byla těhotná, tak si udělej test, pokud se bojíš, že máš nějaký jiný problém, tak si zajdi k doktorovi, protože tady přes internet ti asi nikdo neřekne, co je špatně nebo zda dostaneš MS nebo ne 8)

MerryEn0010
Povídálka 18 příspěvků 31.08.19 18:24
@Malaika1234 píše:
@MerryEn0010 už jsi tady založila několik diskuzí na tohle téma, řeknu ti to asi takto, jo, může to být normální před MS, třeba já mám nažloutlý výtok před MS často, pokud nic nesvědí, nepálí, nebolí, tak to normální je, pokud se bojíš, že bys třeba byla těhotná, tak si udělej test, pokud se bojíš, že máš nějaký jiný problém, tak si zajdi k doktorovi, protože tady přes internet ti asi nikdo neřekne, co je špatně nebo zda dostaneš MS nebo ne 8)

Já vím ale strach je strach a test mám negativní

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 31.08.19 19:03

@MerryEn0010 jenže založit několikrát diskuzi na stejné téma tomu nepomůže, test máš negativní, takže problém bude asi někde jinde, počkala bych pár dnů, třeba MS přijde, zatím máš jen 2 dny zpoždění…navíc pokud máš takový strach z těhotenství, tak proč se nechráníte? případně pokud se bojíš o svůj zdravotní stav, tak stačí zajít k doktorovi

Váš příspěvek
Reklama