Silné kopance ve 21 tt

Anonymní
23.8.21 21:53

Silné kopance ve 21 tt

Ahoj holky, mam na vás prosbu.. je v poradku ze 21 tydnu (20+1) cítím silné kopance? Nejvíce večer ale kopne treba 10× po sobe do jednoho místa 8o mam strach aby mu něco nebylo.

Jinak jeste je noormani ve kdyz začne pršet mam nosit v podbrisku.. takovy tlak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
23.8.21 21:57

Asi skytavka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
23.8.21 22:06

Mozna kope i zespod do žeber, zejména večer, když chces spat? :-) Každé dítě je jiné už v břiše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
23.8.21 22:13

Mě malá taky kopne třeba 3× hned po sobě do toho samého místa :lol: taky nevím co tam dělá.. Jsem 28 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
23.8.21 22:47

Nejspíš škytavka nebo má zrovna jen akční. :) Počkej až budeš třeba v 35tt to bude jiná party :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
24.8.21 02:22

Mezi 20 a 30tt to bylo u mě zrovna tak..většinou přes den klídek a večer když sem zalezla do postele to byl brejkdenz… kolikrát sem nemohla spát..pak se to zklidnilo a kopala tak občas do močáku (velmi příjemná záležitost) a hlavu měla narvanou pod žebry a každou chvili se přesouvala mezi pravou a levou stranou sem si vždycky musela vyhmatnout kde ji zrovna má abych se mohla předklonit a třeba oblict kalhoty…a když ta hlava jela pod těmi žebry to bylo taky bomba :lol: jo ze strany na stranu to ji šlo dobře to měníla třeba 10× za den..ale aby udělala stojku to ne…to si seděla furt zadkem dolů až do porodu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat