Silné krvácení po styku

Anonymní
26.7.20 12:35

Silné krvácení po styku

Ahoj/dobrý den, jdu si pro radu. Včera jsem při sexu začala dost silně krvácet. Měla jsem za to, že se jedná o nějaké menší poranění, pak už jsem jen lehce špinila, tak jsem tomu nevěnovala moc pozornosti. Dnes ráno jsem zjistila, že se to opět rozjelo a to dosti silně. Krev je čistě červená, obsahuje ale i nějaké kusy (omluvám se za explicitní popis). O menstruaci se jednat nemůže.
Mám podezření, že bych mohla být těhotná, může to nějak souviset? Myslíte, že mám spěchat k doktorce, nebo počkat do zítra?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1674
26.7.20 12:43

Určitě na gynekologickou pohotovost, i kdyby se zpětně ukázalo, že to bylo něco banálního. Takhle mi to moc banální nepřipadá. Jedna moje spolužačka řešila něco podobného po prvním styku, aby se nakonec ukázalo, že měla protrženou poševní stěnu. Gynekolog říkal, že to za svou praxi vidí poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
26.7.20 12:43

Proč se nemůže jednat o menstruaci, ono to nejpíš nic jiného nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.20 12:46
@evulinda79 píše:
Proč se nemůže jednat o menstruaci, ono to nejpíš nic jiného nebude

Protože mi menstruace před 10 dny skončila.

• Citovat
  • Nahlásit
298
26.7.20 13:03
@Anonymní píše:

V tom případě to ale nebude ani těhotenství :nevim:

Pokud se ti to nezdá, zajdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
26.7.20 22:18
@Anonymní píše:

může se stát, tělo není stroj, náhlá nepravidelnost se může objevit kdykoliv, já minule dostala menstruaci o 14 dní dřív a nikdy se mi to nestalo a ted zas jedu normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3722
26.7.20 22:33

Šla bych na gynekologii může jít o vše možné. Třeba pouze jen o poškozenou sliznici pochvy, infekci, ovulaci, polypy nebo nález na děl. čípku. Asi bych na nic nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama