Silné MS krvácení

Anonymní
15.12.19 17:22

Silné MS krvácení

Krásný den všem.

Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s opravdu silným MS krvácením a jestli je něco, co Vám pomohlo ho zmírnit. Měla jsem teď z důvodu stresu a změny pracovního režimu potíže s vynecháním MS na dlouhou dobu. Nakonec jsem místo MS jen dlouhodobě špinila, a tak mi dr. nasadil Norethisteron na 15 dní, protože jsem měla moc vysokou děložní sliznici a potřeboval mi nastartovat spuštění MS a moje hormony na to asi nestačily. Aktuálně už mi MS dorazila, mám ji 3 dny a celé 3 dny je to teda mazec. Měním vložku každou hodinu, bolesti mám tak silný, že mi ani brufen nezabere a chodím s tím na 12-ti hodinové směny a včera jsem už v půlce směny myslela, že to nedám. Nemáte některá radu na něco, co by pomohlo zmírnit ať už bolesti a nebo to krvácení? Není nejpříjemnější s tím v noci každou hodinu vstávat a přes den se bát, že udělám blbej pohyb, odkašlu si nebo něco podobného a budu mokrá až na stehna :-( Beru kvůli anemii železo a céčko, ale že by to céčko nějak krvácení mírnilo se říct nedá.
Předem všem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6431
15.12.19 17:47

Po tom norethisteronu a vysokou sliznicí, bych se nedivila, že je to silné, já někdy taky tři dny měnila jako o závod, třeba už to ale zítra může zase být úplně málo :hug:. Mě teda na moje silné bolesti pomáhal akorát algifen, a ten je na předpis. Držím palce ať to přejde :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9624
15.12.19 18:57

Já když brala Norethisteron a vysadila ho, tak při menstruaci mi bylo tak zle, že jsem dva dny jen klečela na záchodě a rvala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
15.12.19 20:04

Presne vim, jak ti je. :? Mela jsem hrozne silnou ms po druhem porodu. Uz je to nastesti v poradku. Ani bolesti nemam. Pouzivam bylinkove vlozky a intimky. Kdyz jsem mela bolesti břicha, lepila jsem si na nej bylinkovou fytonaplast a pomohlo to hodne. Porad lepsi, nez hormony od dr. a ibalgin… klidne mi napis sz :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
16.12.19 13:19

Taky by me zajimalo, pripichnu se s dovolenim k dotazu :D jen kvuli takhle silne ms do sebe cpu antinu. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat