Širší tepláky na tři roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petája
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 16.07.19 08:13
Širší tepláky na tři roky

Holky, mladší syn má dva roky, ale vypadá na tři. Je takový oplácanější a mám problém na něj sehnat tepláky. Co mu pasují je značka Disney, ty jsem nakoupila kdysi v Penny v nějakém výprodeji, ale nemůžu teď nic pořádně sehnat. Koupila jsem v Tescu (FF), no má to jak elasťáky, Tchibo to samé…
Holky, co máte,,baculatější" děti, kde kupujete tepláky, kalhoty jakou značku?
Jinak trika, bundy to mu sedí…
A ještě se přidám s botkami na širší nohu, zatím máme Protetiku, máte zkušenosti s jinými značkami na širší nohu?
Díky moc :kytka:.

Reakce:
vulpes
Kelišová 5134 příspěvků 16.07.19 09:10

Na tlusťochy je ideální H&M ;)
(teď mám druhého syna a všechno oblečení po prvním mu padá a je mu děsně veliké v pase :zed: )

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 16.07.19 09:16

A co Lidl? Já mám opačný problém, v pase to synovi vše plandá.

Petája
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 16.07.19 09:32

@Russet Jo jo, to taky znám, to je zase starší syn, vysoký, hubený, tomu zase dávám všude gumu. Právě že do tepláků po něm se mi mladší vůbec nevejde 8o

chaela
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 16.07.19 10:04

Já mám opačný problém, klukům vše padá a co jim nepadá, tak maji krátký. Buď jim to upravím v pase a nebo rovnou usiju. Ty bys mohla koupit prostě větší velikost a zkrátit nohavice, to je mnohem jednodušší než zuzovat pas. A boty na široké nohy se mi osvědčily Pegres, Fare, papuče befado ve všech rozměrech rozepinaci. Ale i tak je potřeba zkusit, ne všechny modely jsou široké.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.07.19 10:12

Máme hubeňoury, tak neporadím, ale boty na širokou nohu a vysoký nárt máme RAK, jsou i dost ohebné a ne kopyta (e-shop gugenio), některé d.d.step a tenisky jsem sehnala beppi (ale chce to hledat a porovnávat, od jedné značky je víc typů)

tulipán
Závislačka 4835 příspěvků 16.07.19 11:26

@Petája Nevim, jestli resis i cenu, ale pokud ne, tak ceska firma Farmers.cz dela hezke teplky a hlavne za priplatek (tusim 20,–) nabizeji obleceni zuzit nebo rozsirit, zkratit rukavy, aby to diteti sedelo. Pani majitelka to s kazdym vyjednava pres email a udelaji upravy podle tvych predstav. Cekas treba tyden deset dni na zasilku, ale sedi krasne a dite se citi dobre.

Ju21na
Kecalka 487 příspěvků 16.07.19 11:28

Mám od kamarádky haldu širokých tepláků - jak nohavice, tak v pase, ale bohužel je neužiju. Mám hubeňoura a zase všude nadívám do pasu gumu :zed: Jsou tedy použité, ale na ven, kdybys měla zájem, Ti je klidně pošlu

Váš příspěvek
Reklama