sirup Hlíváček

Anonymni
22.7.09 14:46

sirup Hlíváček

Ahoj dceři budou v srpnu 3 roky a chtěla bych jí zkusit koupit Hlíváček.Nemáte s ním někdo zkušenosti,do ted jsem jí dávala Multitabs a účinek nic moc,tak bych chtěla zkusit něco jiného.Lenka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2394
22.7.09 18:50

Ahoj, no já na něj slyšela samou chválu a taky se ho chystám koupit, holka jde do školky. A.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
22.7.09 20:19

A proč ho chceš dávat teď, kdy jsou děcka zdravý? Měl by se podle mě dávat v době viróz. Zkoušeli jsme ho letos v zimě, žádný zázraky jsem neviděla. My už vyzkoušeli kde co a nikdy žádný zázrak.

Anik: buď bude stonat nebo nebude, to prostě neovlivníš. My už se v tom plácáme 2. rok a pořád je to na levačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
23.7.09 08:42

Lasicka já vím, že co má být, tak prostě bude, ale říkala jsem si, že se to pokusím zmírnit, jsem s holkou sama, a kdybych s každou nebo každou větší rýmou měla být co chvíla doma, tak mě to prostě zlikviduje plat. no vyzkouším, uvidím, hrotit to nijak nebudu. A.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
23.7.09 08:54

Anik: počítej spíš s tím, že děti do školky chodí i se zelenýma nudlema a tuberáckým kašlem :-( Náš starší už druhej rok chodí přes zimu do školky tak 14 dní v měsíci. Jak se oteplí, je v pohodě. Ale třeba holčička mojí kamarádky ustála rok ve škole asi s jednou virózou. Asi bych se snažila najít si někoho, kdo by případně s dcerkou doma stonal. Já chodit tento a minulý školní rok do práce (tzn. stále na paragrafu), už mě asi vyhodili :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15970
23.7.09 12:53

Já bych si tyhle přípravky asi taky schovala spíš na podzimní období - teď jsou děti nemocné minimálně, je slušné počasí, velký výběr ovoce a zeleniny, tak kdy jindy by si měla ta malá tělíčka zvykat „bránit se“ sama? Na podzim jim to podle mne bodne víc…

Bohunka _______________
Helenka, 2 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
23.7.09 13:29

Ahoj tady zakladatelaka včera už jsem nebyla.Chci jí ho zkusit dávat protože do ní nemůžu dostat žádny ovoce ani zeleninu kromě jablka,salátové okurky a rajčat.A ted jsme čtvrtý týden doma začali jsme virozou,potom zánět nosohltanu a nakonec píchání ucha.Takže už jsme nemocný i v létě.No uvidím,zkusit bych ho chtěla.Jinak děkuji za odpovědi Lenka

• Citovat
  • Nahlásit
210
26.7.09 15:10

Já nevím, dětský Hlíváček jsem nezkoušela. Ale mám vyzkoušeno, že dospělý Hlíváček je nanic, za to Imunoglukán (také výtažek z hlívy, ale čištěný) je fakt super.
Tak dětem taky raději kupuju jen imunoglukán sirup. Žádná lahoda to není, ale dcera zvyklá na homeopatika měla pocit, že léky jsou jako bonbonky, tak je lepší, když si zvykají, že léky nejsou dobré, mají jen léčit :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
19.8.09 14:18

Táňulko už jsem si nevšimla tvé odpovědi.Zkusím ten Imunoglukán děkuji za radu,hlíváček dávám malé měsíc sice to není dlouho,ale už je opět nachlazená takže to je asi k ničemu.A je to sirup nebo tablety?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
20.8.09 08:50

Imunoglukan je sirup i tablety, ale lepsi je pro male dite samozrejme sirup. Vyrabi i krem na hojeni pokozky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pavlína šedivá
13.9.13 23:17

Vám s eto řekne si najděte nekoho kdo bude s dítětem doma a koho když máme jen jednu babičku a ta musí chodirt do práce ještě 7 let má do důchodu. Ono je to fakt těžký do práce musíte, la ekdyž dítě furt marodí, tak letíte já osbně hlídání oprvdu nemám. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1795
9.11.15 11:52

Ahoj, prosím ty, kdo dáváte dětem sirup Hlíváček - pomáhá, posiluje imunitu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
25.8.17 09:04

OBNOVUJI

Ahoj holky, začala jsem dávat synovi sirup Hlivaček, píšou tam 3 měsíce a pak pauza, ale jak dlouhá pauza má být? Vite někdo? A v dobe te přestávky je organismus „chráněny“ nebo se ma dávat neco jiného na střídačku? Nemáte někdo zkušenosti? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama