Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Jezdíme do Motola na oční s Matýskem, máme trénovat černé obrázky na bílém podkladu na různou dálku a někde jsme je ztratili. Prosím, nemáte někdo takové? Bylo to šest obrázků (obyčejné plné tvary) - kačenka, kolečko, koník, kočička, domeček a letadlo. Moc by nám to pomohlo - dohledala bych na netu podobné, ale přece jen tam ho zkouší z těch jejich. Jsme dost daleko od Prahy, takže si tam nemůžu zajet nebo někoho poslat pro nové.
Oprava - do Motola jezdíme s nožičkama. Na oční jezdíme do Vinohradské nemocnice. Nějak se mi to pomotalo.
Nevím, jak to mají v motole , ale u nás v Ostravě stačí poslat ofrankovanou obálku s nadepsanou adresou a k ní přiložit požadavek. U nás tak běžně posílají třeba recepty na brýle a pod. Spousta dětí je z daleka a cesta by je vyšla pěkně draho, tak to řeší takhle. Zkus se poptat, jestli to taky takhle nedělají.
Sati - díky, asi to zkusím touhle cestou.
Lacenka - no je to sice tímhle směrem, ale trošku jiné tvary. Ale díky za snahu!