probiotika pro děti

3492
22.7.09 14:37

probiotika pro děti

ahoj,

nedávno jsem zakládala téma střevní chřipka. tu teda mají děti snad zdárně za sebou, ale psalo se tam taky o probiotikách. Dávám synovi probiotika lactobacílky a teda nezdá se mi, že by měly vliv na jeho imunitu nebo že by ji snad posílily. Dřív jsem dávala probian teda nevím jestli to nepletu. A tak se chci poradit a zeptat jaké dáváte dětem probiotika a hlavně u kterých máte pocit, že fakt pomáhají? Děti mi marodí hodně často. Často to končí u atb. Imunita žádná. Prosím, poraďte co dáváte Vašim dětem? Už jsem z toho opravdu nešťastná. Ani imunoglukan neměl efekt.

Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

435
22.7.09 15:24

Ahojky, tak já asi moc neporadím, my jsme ve školce nemocný skoro pořád, oni si tím musí ty děti projít aby pak nebyly tolik nemocný ve škole. Ty probiotika nejsou ani tak na posílení imunity ale spíš na srovnání trávicího traktu a vrácení chuti k jídlu. My na imunitu bereme buď Preventan junior, Echináčky nebo echinaceový sirup. Nemůžu posoudit jestli to má nějakej vliv, ale je fakt že většina těch nemocí skončí u rýmy a kašle a předtím to bylo mnohem horší (to musím zaklepat). Tak přejeme ať to nemocný období brzy skončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
22.7.09 15:35

Ahoj Marťo, u nás to bohužel není jen období. Malá marodí od dvou týdnů a malý od deseti měsíců každý měsíc i dvakrát do měsíce. Je to fakt na palici :roll: syn je atopik takže tím hůř. Má venku mandle. byl v lázních a já pořád čekám kdy už bude zdravější??!!! a malá od něho chytá úplně všecko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
22.7.09 18:11

Hele ja se chystam davat malymu Lacidofil od jednoho mesice. Sama ho ted beru, ale moje motivace je predevsim prevence atopu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
22.7.09 20:25

Ahoj, vyzkoušela jsem u dětí všechno možný, je to tak nějak pořád stejný, respektive pořád se to trošku zlepšuje. Nečekej zázraky od nějakýho volně prodejnýho preparátu. Škodí atb, škodí očkování, obojímu se nám letos celkem dařilo vyhýbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.7.09 00:11

Na trávicí problémy pomáhá Biopron Junior. Probian mimi se ukázal celkem na nic.

• Nahlásit
  • Citovat
5903
24.7.09 18:27

Tak já mám syna po operci ledviny aby mu posílili imunitu tk jime probiotik nutrolin B sirup a sem snim spokojená!od té doby mléj není nemocný!jednou nám řekli že už ho nemusí a byl pak za měsíc nemocný 3× a od té doby co ho zas dávám tak nic!!!!!!!!takže já sme snim spokojená a jak tady někdo psal že je to na trávicí trakt a na štřev,tak to u nás bohužel nefunguje,maléj má zácpy a do toho moc ni nejí :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
24.7.09 21:06

Tak jsem dneska zkusila koupit ten biopron junior. Sama užívám normální biopron tak uvidíme. Malé dám ten junior a staršímu už ten normální píše se tam, že je od čtyř let.

Petrasek nutrolin b sirup může být jen týden v ledničce ne? Za tu dobu se nestihne spotřebovat. To mi přijde nepraktické :? ale zase pokud pomáhá tak to za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
24.7.09 21:16

Ajjaa: stihne se za týden spotřebovat - jen maličký miminka to nestíhají. A dělají se i tabletky, ne jen sirup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
24.7.09 21:30

Lasicka aha tak o tabletkách nutrolin b jsem nevěděla. Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5903
1.8.09 18:13

Ajjo-jk už psala lasička,stihnou maléj má 2 roky a dávám deně 5ml a má to na týden!!zatím prášky nechcu,nechce mi je polikat a lepší je to pro mě dát v sirupu!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.8.09 12:27

Připojuji se k Biopronu junior a že jsme toho vyskoušeli hodně! Po každé, když měla malá (teď 2 roky) antibiotika, odnesla to průjmama. Takže teď, když už se stane, dávám hned s antibiotikem Biopron a pak se to tak nerozjede. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
3.4.18 12:21

Malymu je mesic mizete doporučít nějaké kapky za prijatelnou cenu dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
30.10.19 09:12

Určitě laktobacílky baby od Naturevia :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
1.6.20 22:16

Taky se nám moc osvědčily Laktobacílky od Naturevia. Malá mi nespolkne tabletku, a takhle v těch sáčcích s tím není vůbec problém, dobře se rozpustí, takže malá ani neví, že je pije. Navíc neobsahují žádné barviva, konzervanty apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama