Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Mame byt s terasou a reším site proti hmyzu do dveří z bytu na tuto terasu. Ale! - s klasikou by nebyl problém, jenže máme psa, tak aby i ten mohl volné nejak přes tu síť chodit ven a zase dovnitř.
Existuje nějaká vychytávka pro pejsky i tady? Jak to řešíte vy?
Napadá mě síť na dveře trebas s tím magnetem - máte s tímto zkušenosti a jaké?
Jediný co mě napadlo, tak udělat celý rám pevný se sítí a dole 1/3 mít jako pevný dveře s dvířky.
My jsme pořídili síť kde jsou magnety uprostřed, ale stejně čeka než ji to rozevřem aby mohla projít je to pro ni ják dveře sedí a čumí damička ![]()
@Cenarius píše:
Jediný co mě napadlo, tak udělat celý rám pevný se sítí a dole 1/3 mít jako pevný dveře s dvířky.
A my jakože bychom měli tu dolní třetinu překračovat
, chápu to dobře? To by pro nás nemuselo dobře dopadnout ![]()
@Vagnerkanik píše:
My jsme pořídili síť kde jsou magnety uprostřed, ale stejně čeka než ji to rozevřem aby mohla projít je to pro ni ják dveře sedí a čumí damička
U nás by to dopadlo asi stejně.
A jinak ty dveře s magnetem slouží dobře? Jsou to ty z hobby marketu? Uvažujeme o nich ![]()
My měli na magnety na uchycení na rám a vchod byl pomocí 2 překrytých pruhů (svislých). Pes to projde po 20 vteřinách učení. Nebo klidně dole nechat volno, mouchy lítaj horem a ne dolem. Ty naše teda jo.
@Ahep píše:
A my jakože bychom měli tu dolní třetinu překračovat, chápu to dobře? To by pro nás nemuselo dobře dopadnout
Ne. Ty budeš otevírat celý dveře vždycky. Jen pes sólo bude mít spodek.
@Cenarius píše:
Ne. Ty budeš otevírat celý dveře vždycky. Jen pes sólo bude mít spodek.
He, dík, už chapu ![]()