Situace na Moravě

25.6.21 21:07

Situace na Moravě

Zdravím všechny, asi nikomu z vás neunikla situace, která se na Moravě stala. Tornádo a jen škody… Vzniklo několik způsobů, jak můžete pomoci. A já si zvolila darcovskou SMS… Můžete si sami zvolit, jestli pošlete 30,60 nebo 90 Kč. Kdo můžete, pomozte :,( DMS DCHB 30(60,90) na číslo 87777

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17062
25.6.21 21:08

Zbytečné tema, už tu jedna diskuse je. proč jsi to nedala tam. :roll: zas to bude roztroušene všude uplně zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 21:10

@debra.morgan já si ji nevšimla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2150
25.6.21 21:11
@Tynuska.tyna píše:
Zdravím všechny, asi nikomu z vás neunikla situace, která se na Moravě stala. Tornádo a jen škody… Vzniklo několik způsobů, jak můžete pomoci. A já si zvolila darcovskou SMS… Můžete si sami zvolit, jestli pošlete 30,60 nebo 90 Kč. Kdo můžete, pomozte :,( DMS DCHB 30(60,90) na číslo 87777

A ci je to ucet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
25.6.21 21:13

Hodně trapne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 21:14
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 21:27

Jsme z vesnice, kterou loni smetla povodeň..taková ta úplně první v té řadě červnových povodní..a dnes taky..jedna sousedka že"honem všeci noste pomoc, cokoliv"..zapojíme se, oplatíme.. musím říct, že některé věci z hmotné pomoci mám doma ještě teď, rozdávalo se až nadbytek, rozebrali to hlavně někteří…ne dle skutečné potřeby. Nebo nechci ofrňovat..ale čím víc a levnější, tím líp, lidi dávali, co doma nechtěli..sto let stará mýdla…atp..neříkám..super každá pomoc, ale Bohu díky za koordinaci a smysluplnou pomoc, tehdy, jsem vnímala potřebu hlavně pomoci-lidské ruky..a pak holt finance-opravy a tak. :-) I když tohle bylo asi mimo téma, ale nějak to muselo ven…hodně je z některých pachatelů dobra cítit postoj „ber, co dávám, ber, co nepotřebuješ a nechceš a líbej mi ruku“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 21:35

@jahuhudka co je tom trapného, chtít někomu pomoc???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
25.6.21 21:36
@CieszynskieNiebo píše:
Jsme z vesnice, kterou loni smetla povodeň..taková ta úplně první v té řadě červnových povodní..a dnes taky..jedna sousedka že"honem všeci noste pomoc, cokoliv"..zapojíme se, oplatíme.. musím říct, že některé věci z hmotné pomoci mám doma ještě teď, rozdávalo se až nadbytek, rozebrali to hlavně někteří…ne dle skutečné potřeby. Nebo nechci ofrňovat..ale čím víc a levnější, tím líp, lidi dávali, co doma nechtěli..sto let stará mýdla…atp..neříkám..super každá pomoc, ale Bohu díky za koordinaci a smysluplnou pomoc, tehdy, jsem vnímala potřebu hlavně pomoci-lidské ruky..a pak holt finance-opravy a tak. :-) I když tohle bylo asi mimo téma, ale nějak to muselo ven…hodně je z některých pachatelů dobra cítit postoj „ber, co dávám, ber, co nepotřebuješ a nechceš a líbej mi ruku“

Souhlasím s tebou, já teda poslala peníze, ale už tady jeden místní obchůdek sbírá materiální pomoc na Facebook skupině a v komentářích samé, přinesu hráčky, oblečení a plno dotazů na to proč jenom dětské oblečení a ne pro dospělé, já nevím zdá se mi to takové - JÁ jsem taky pomohla…ale že ti lidi potřebují asi úplně něco jiného než oblečení:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2150
25.6.21 21:38
@CieszynskieNiebo píše:
Jsme z vesnice, kterou loni smetla povodeň..taková ta úplně první v té řadě červnových povodní..a dnes taky..jedna sousedka že"honem všeci noste pomoc, cokoliv"..zapojíme se, oplatíme.. musím říct, že některé věci z hmotné pomoci mám doma ještě teď, rozdávalo se až nadbytek, rozebrali to hlavně někteří…ne dle skutečné potřeby. Nebo nechci ofrňovat..ale čím víc a levnější, tím líp, lidi dávali, co doma nechtěli..sto let stará mýdla…atp..neříkám..super každá pomoc, ale Bohu díky za koordinaci a smysluplnou pomoc, tehdy, jsem vnímala potřebu hlavně pomoci-lidské ruky..a pak holt finance-opravy a tak. :-) I když tohle bylo asi mimo téma, ale nějak to muselo ven…hodně je z některých pachatelů dobra cítit postoj „ber, co dávám, ber, co nepotřebuješ a nechceš a líbej mi ruku“

Souhlas, tuhle tady byla na to roztomila diskuze, tentokrat o nevdecnych matkach v azylaku, co se vofrňovaly nad bezvadnyma botama, jen vymenit podpatek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
25.6.21 21:40
@Tynuska.tyna píše:
@jahuhudka co je tom trapného, chtít někomu pomoc???

Zakládat na to diskuzi :roll: tsk jsi poslala 30 nebo 90 Kč :nevim: Doufám, ze si nemyslíš, ze průměrný člověk, který chce pomoci, di za těch 24 hodin nenašel informace jak pomoci 8o Mnoho lidi poskytuje své kamiony, vybavení firem, jeli pomáhat, je xy sbírek, vybrali se 150 milionu a ty založis diskuzi poslala jsem dms můžete taky :roll:

Příspěvek upraven 25.06.21 v 21:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2150
25.6.21 21:40
@jahuhudka píše:
Zakládat na to diskuzi :roll: tsk jsi poslala 30 nebo 90 Kč :nevim: Doufám, ze si nemyslíš, ze průměrný člověk, který chce pomoci, di za těch 24 hodin nenašel informace jak pomoci 8o Mnoho lidi poskytuje své kamiony, vybavení firem, je-li pomáhat, je xy sbírek, vybrali se 150 milionu a ty založil diskuzi poslala jsem dms můžete taky :roll:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
25.6.21 22:00
@jahuhudka píše:
Zakládat na to diskuzi :roll: tsk jsi poslala 30 nebo 90 Kč :nevim: Doufám, ze si nemyslíš, ze průměrný člověk, který chce pomoci, di za těch 24 hodin nenašel informace jak pomoci 8o Mnoho lidi poskytuje své kamiony, vybavení firem, jeli pomáhat, je xy sbírek, vybrali se 150 milionu a ty založis diskuzi poslala jsem dms můžete taky :roll:Příspěvek upraven 25.06.21 v 21:41

A cos poslala nebo udelala ty? Se pochlub. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
25.6.21 22:02
@AZ29 píše:
A cos poslala nebo udelala ty? Se pochlub. ;)

Proč bych to dělala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
25.6.21 22:02

Jinak na FB je nekolik skupin plus webovky - ted nevim adresu, lze dohledat. Tam se zaregistrujete, napisete, co nabizite, a kdo to potrebuje, mel by se ozvat.

Dale info z FB: Stopstav na jidlo, hadry. Potreba je stavebni a spojovaci material, nastroje, a hlavne ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat