Skate/stupátko k X-lander X-move

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzka2012
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 01.11.14 19:19
Skate/stupátko k X-lander X-move

Zdravím všechny, prosím, máte někdo skate ke kočárku X-lander X-move? Pokud ano, jaký a jak jste spokojení? Nešlapete na něj? Díky.

Máte zkušenost s Babypoint Corado stupátko?
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34182 příspěvků 1 inzerát 01.11.14 19:20

Příslušenství k x-landru je baby point
http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/…arek-corado/
je do 30 kg, nešlapu na něj

seliluc
Echt Kelišová 8417 příspěvků 01.11.14 19:23

Měla jsem tohle a sedělo dobře

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 01.11.14 19:25

Nemám x-move, ale mám babypoint a je nastavitelný do šířky i dálky :-)

NikSo
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 01.11.14 19:53

@seliluc a zvladli jste to pouze se stupatkem, nebo bylo zapotřebí i sourozenecky kočár??

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 01.11.14 21:29

@NikSo
Rozdíl 21 měsíců, zpočátku jsem sháněla sourozenecký kočár, v roce a půl syn začal odmítat kočár a chtěl chodit jen pěšky. Místo sourozeneckýho kočáru jsem pořídila manducu, šátek a tříkolku pro libovolné kombinace (mimino do šátku, starší na tříkolku, starší do manducy, mimino do kočáru). Je to super. Akorát tu Manducu už bych nebrala, holt neznalost…

seliluc
Echt Kelišová 8417 příspěvků 01.11.14 21:32
@NikSo píše:
@seliluc a zvladli jste to pouze se stupatkem, nebo bylo zapotřebí i sourozenecky kočár??

Na prvni tri mesice jsem mela phila, ale pak se mi syn nevesel do sedatka a musel na skate. A jezdil na nem do ted. Skate jsme vyuzili hodne

Zuzka2012
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 02.11.14 19:18

Díky moc za rady :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >