Kočárek Mima Xari nebo Bebecar ip evolution Special 2014

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicol-8
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 26.10.14 15:43
Kočárek Mima Xari nebo Bebecar ip evolution Special 2014???

Ahoj holky, poprosím o názory at už jde o design obou kočárků nebo pokud někdo z vás jeden nebo druhý kočárek už má, o zkušenosti a tak prostě všechno :) budu ráda za každé info, jelikož opravdu nejsem schopná se mezi nimi absolutně rozhodnout :think: :nevim:

Reakce:
Pavla087
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 26.10.14 16:41

@Nicol-8 zkušenost nemám, ale mě se teda moc líbí Mima Xari. Ten Bebecar mi přijde takovej bez šmrncu :(

Nicol-8
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 26.10.14 17:19

@Pavla087 no já právě váhám :? u toho Mima Xari právě ta sportovní verze se bojim, aby to nebylo malý, to ten Bebecar sporták, mi přijde větší, ale zatim jsem kočárky neviděla na živo, jen na internetu, tak třeba ten Mima sporták jen malý vypadá… :) ale děkuju za názor :)

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 26.10.14 17:34

@Nicol-8 Xari je stylovka, Bebecar je praktický drahý kočár. To je jak porovnávat drahý rodinný vůz s kočkolapem :nevim:

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 26.10.14 17:45

@Nicol-8 Na délku je sporťák Xari průměr, spíš je trošku užší.

Nicol-8
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 26.10.14 19:16
@kotyk píše:
@Nicol-8 Xari je stylovka, Bebecar je praktický drahý kočár. To je jak porovnávat drahý rodinný vůz s kočkolapem :nevim:

asi máš pravdu, já teda jsem hledala ještě na netu, našla jsem tam pár reálných fotek, ale ta korbička od Mimi je malinká oproti Bebecar…ta je obrovská..a vzhledem k tomu, že mám termín v dubnu, asi se přikloním k Bebecar, na zimu bych chtěla mimčo mít ještě v korbě. A to si myslím, že do té Mimi už bych ho pak nedala… :think: :nevim:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 26.10.14 19:36

@Nicol-8 a tenhle? Ten má obrovskou a prostornou korbu :) Dělá se i v bílé kůži…

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 26.10.14 19:59

@Nicol-8 No hlavně aby chtělo i mimčo. Hodně prcků už v korbě v půl roce moc nechce :mrgreen: A v zimě, kdy se nedá moc lebedit na bříšku, tuplem.

Nicol-8
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 26.10.14 21:25
@kotyk píše:
@Nicol-8 No hlavně aby chtělo i mimčo. Hodně prcků už v korbě v půl roce moc nechce :mrgreen: A v zimě, kdy se nedá moc lebedit na bříšku, tuplem.

No ten Bebecar ma tu korbu u hlavičky polohovací, tak snad vydrží v korbičce :)

Nicol-8
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 27.10.14 08:19

@Pavla087 a to je taky Mima??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >