Skladné golfky

6125
21.8.15 22:53

skladné golfky

Dobrý den,
v říjnu budou synkovi dva roky a já uvažuju, že prodám stávající vozový park a pořídím si jenom nějaké golfky do auta na případné výlety. Poraďte. Mám malý kufr, Jané Carrera mi tam vleze tak tak. Potřebovala bych co nejskladnější golfky nebo sporťák, možná aby se skládaly do kostky nebo jak to nazvat. Aby byly pohodlné a dobře ovladatelné a hlavně lehké. Pokud budu pořizovat, tak určitě bazarové. Poraďte, s jakými jste spokojené :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7992
21.8.15 23:08

Co se skladnosti týče, oroduju za Nunu, vejde se mi do malých kufrů. Skládá se jako sporťák ohnutím v kloubu, ne zlomením stříšky, sedací části jako běžné golfky. Ale možná jsou i menší, to nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2831
21.8.15 23:11

Máme peg perego sí - skládají se do deštníku, ale jsou po složení opravdu skladné. Navíc jsem na nich opravdu nenašla jedinou mouchu - lehké, prostorné, nezklamaly nás ani v lese, na poli, ve sněhu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
21.8.15 23:22

Valco Snap 4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
21.8.15 23:56

Pořídila jsem ve 2 letech tohle a jsem nadšená… lehké, skladné a hlavně polohovací… za super cenu… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
21.8.15 23:59

Jsem šikula :roll: je to Monza Musca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
22.8.15 07:16

Mám peg perego pliko mini, malé skladné golfky, ideal pro chodící dítě, skladaj se do deštníku, ale je to měšťák. Na výlety bych brala valco baby snap, váží jako golfky (něco málo přes 6kg), skládá se do malé kostky a bez problémů se mi tam nacpe i skoro tříletej na spaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16810
22.8.15 07:32

@1pipa pořiď si nunu, za prvé je neuvěřitelně skladná, perfektní jízdní vlastnosti, po jané carreře z nich budeš opravdu nadšená, oproti nim jsou neuvěřitelně „prostorné“ :mrgreen: Jestli chceš ala spor´ták, pak valco, ale nuna je v mnoha ohledech o dost kvalitnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6125
22.8.15 14:15

Holky, díky všem za tipy, začnu projíždět bazárky. Já mám ráda i tu Carreru, ale když ji rvu do auta, vždycky strašně bojuju nic už mi tam nevleze :-( Navíc bych ráda něco lehčího. Kočár potřebuju vyloženě jenom na výlety…a tak mě napadá, v zimě asi nic z výše jmenovaných nepoužiji co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6125
22.8.15 14:19

Ještě bych měla dodat, že jsem dost vysoká, většina golfek je asi bez možnosti nastavení řídítek co :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6125
22.8.15 14:41

@araw nuna je prostornější než Jané? Vypadají jako pidi golfky, jsem překvapená. Už jsem na ně čučela líbí se mi, jak se dají složit, díky za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7992
22.8.15 18:59
@1pipa píše:
Ještě bych měla dodat, že jsem dost vysoká, většina golfek je asi bez možnosti nastavení řídítek co :think:

Nuna má nastavení výše rukojeti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
22.8.15 19:56

@1pipa valco zvladne v pohodě i zimu, má relativně velky kola. Ale jestli bude zima jako loni, tak to zvladnou i nejobyčejnější golfky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6125
23.8.15 09:03
@ncc1701 píše:
Nuna má nastavení výše rukojeti.

No tak super, diky!

Vypadá to, že jsou to asi nejskladnější golfky. Valco je super, ale na bazrcích je minimálně a já do toho nechci moc investovat, když budou na pár použití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6125
24.8.15 23:59

A má někdo odzkoušené golfky Maclaren Techno xt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama