škodí příliš častý ultrazvuk???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baghira
Závislačka 2902 příspěvků 17.08.03 10:39

Ahoj holky! Jsem ve 4. nebo 5. týdnu (dle krevního testu). Minulé úterý jsem byla poprvé na UZ, ale nebylo nic moc vidět (vypila jsem předtím prý až moc vody). Doktor mě na další UZ objednal hned za týden na to (teď v úterý). Přitom všude se píše, že za CELÉ těhotenství se chodí tak třikrát čtyřikrát a poprvé tak kolem osmého až desátého týdne… Nevím, nemůže to škodit? Nemáte některá podobnou zkušenost s „příliš aktivním“ panem doktorem?

Reklama

Reklama

Reakce:

Terez
Kecalka 454 příspěvků 17.08.03 13:53

Ahoj,zkus se podívat na www.rodina.cz/tehotenstvi,je tam přímo článek „Škodí ultrazvuk vašemu miminku?“

Hodně štěstí Tobě i mimískovi

Anonymni  17.08.03 15:18

Ahoj. 3 krat az 4krat za tehotenstvi se chodi na UTZ proto, ze pojistovna vice vykonu nehradi. Rizikova tehotenstvi jsou UTZ sledovana daleko casteji a jeste jsem neslysela, ze by to skodilo. Pochybuju, ze se o tom vede nejaka statistika. Myslim, ze kdyz pujdes teprve podruhe, rozhodne zadny strach mit nemusis:o)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Reklama