Reklama

Školka Adamov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jasema
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 18:29
Školka Adamov

Zdravím, jak je tu někdo z Adamova (u Blanska)? Sháním si tu bydlení (na Ptačinách) a chtěla bych dát synka (2,5roku) do školky na Jilemnického. Prosím Vás, jsou tam ještě nějaká volná místa nebo je beznadějně přervaná? A když už to tu píšu.. kolik je školkovné, na netu jsem to nenašla

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 370 inzerátů 17.07.18 18:32

2,5 leté dítko obecně umístit do státní školky je obvykle problém. Jediné co můžu poradit je koncem prázdnin zavolat do školky a zjistit aktuální informace tam

Jasema
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 18:48

To určitě udělám, jen jsem se chtěla ujistit, protože když nebude školka, nebude práce a kdyz nebude práce, nebudou peníze a když nebudou peníze, budou problémy..
:roll: :lol:

Novire
Neúnavná pisatelka 19799 příspěvků 17.07.18 18:54

Jedna uživatelka pracucuje jako učitelka v MŠ v Adamově. Pošlu jí odkaz na diskuzi, třeba ti napíše víc.
Nechci psát hned sem přezdívku, není to veřejná informace.

Jasema
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 19:09

@Novire :* děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama