Školka Adamov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jasema
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 18:29
Školka Adamov

Zdravím, jak je tu někdo z Adamova (u Blanska)? Sháním si tu bydlení (na Ptačinách) a chtěla bych dát synka (2,5roku) do školky na Jilemnického. Prosím Vás, jsou tam ještě nějaká volná místa nebo je beznadějně přervaná? A když už to tu píšu.. kolik je školkovné, na netu jsem to nenašla

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 336 inzerátů 17.07.18 18:32

2,5 leté dítko obecně umístit do státní školky je obvykle problém. Jediné co můžu poradit je koncem prázdnin zavolat do školky a zjistit aktuální informace tam

Jasema
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 18:48

To určitě udělám, jen jsem se chtěla ujistit, protože když nebude školka, nebude práce a kdyz nebude práce, nebudou peníze a když nebudou peníze, budou problémy..
:roll: :lol:

Novire
Neúnavná pisatelka 19895 příspěvků 17.07.18 18:54

Jedna uživatelka pracucuje jako učitelka v MŠ v Adamově. Pošlu jí odkaz na diskuzi, třeba ti napíše víc.
Nechci psát hned sem přezdívku, není to veřejná informace.

Jasema
Nováček 7 příspěvků 17.07.18 19:09

@Novire :* děkuji

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >