Školka Běchovice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
312
12.10.21 22:08

Školka Běchovice

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost se školkou v Praze v Běchovicích? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.10.21 15:38

Ano, mám, podobný dotaz už proběhl i na facebookové skupině v Běcho. Upřímně, jsem ráda, že mi dítě z této školky už vyrostlo. Hodně negativních zkušeností. Ředitelka laxní, učitelka v předškolácích arogantní, k dětem hrozný přístup, oslovování dětí ve stylu: Pojď sem, ty nádhero, často jsem zastihla prázdnou třídu bez učitelky (prý si někam odběhla). Nejraději by, aby děti seděly v koutku, žádná péče, nic. Na zahradě sedí jak kvočny na lavičkách, deti po celé obrovské zahradě bez dozoru. Veřejně to tam nenapíšu, nechci si dělat zle, jsem místní. Pokud na to máš, do této školky vůbec nedávat. Radši do soukromé v Běchovicích 2.

• Citovat
  • Nahlásit
312
13.10.21 15:40
@Anonymní píše:
Ano, mám, podobný dotaz už proběhl i na facebookové skupině v Běcho. Upřímně, jsem ráda, že mi dítě z této školky už vyrostlo. Hodně negativních zkušeností. Ředitelka laxní, učitelka v předškolácích arogantní, k dětem hrozný přístup, oslovování dětí ve stylu: Pojď sem, ty nádhero, často jsem zastihla prázdnou třídu bez učitelky (prý si někam odběhla). Nejraději by, aby děti seděly v koutku, žádná péče, nic. Na zahradě sedí jak kvočny na lavičkách, deti po celé obrovské zahradě bez dozoru. Veřejně to tam nenapíšu, nechci si dělat zle, jsem místní. Pokud na to máš, do této školky vůbec nedávat. Radši do soukromé v Běchovicích 2.

Zdravím, děkuji za vyčerpávající odpověď. Jak to, že všichni tedy píší, že to tam je super?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 15:44
@sissive píše:
Zdravím, děkuji za vyčerpávající odpověď. Jak to, že všichni tedy píší, že to tam je super?
Děkuji

Tak pokud jim tam ještě chodí děti, nechtějí, aby se jim tam po nich vozily.(specielně jedna umí bejt dost hnusná)
A jedna maminka už to tam trošku nakousla… takže bych se nebála, že je to křišťálová studánka.

• Citovat
  • Nahlásit
312
13.10.21 15:51
@Anonymní píše:
Tak pokud jim tam ještě chodí děti, nechtějí, aby se jim tam po nich vozily.(specielně jedna umí bejt dost hnusná)
A jedna maminka už to tam trošku nakousla… takže bych se nebála, že je to křišťálová studánka.

A o jakou učitelku se prosím jedná?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 16:01
@sissive píše:
A o jakou učitelku se prosím jedná?
Děkuji

Dáša

• Citovat
  • Nahlásit
312
13.10.21 16:04
@Anonymní píše:
Dáša

Dagmar Hlavová?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 16:05

@sissive
Ano. Na tu pozor.

• Citovat
  • Nahlásit
312
13.10.21 16:06
@Anonymní píše:
@sissive
Ano. Na tu pozor.

Dobře, děkuji. A zbytek učitelek byl v pohodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 16:10

@sissive
Relativně jo, nejlepší byly ve spodní třídě, zelené, kde si s dětmi i hrály. Ředitelka je věčně pryč, ale na děti byla milá, nicméně odpoledne už tam děti dohlídávaly i kuchařky nebo uklízečky, což nechápu.

• Citovat
  • Nahlásit
312
13.10.21 16:11
@Anonymní píše:
@sissive
Relativně jo, nejlepší byly ve spodní třídě, zelené, kde si s dětmi i hrály. Ředitelka je věčně pryč, ale na děti byla milá, nicméně odpoledne už tam děti dohlídávaly i kuchařky nebo uklízečky, což nechápu.

Aha, my tam včera viděli tři učitelky. Tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat