Skoro celý dudlík v puse

130
17.5.20 13:10

Skoro celý dudlík v puse

Ahojte maminky, máme doma skoro ročního chlapečka a zatím má teda jen jeden zoubek a asi se mu klube druhý dole, jelikož posledních pár dní dost špatně spí, je protivnější a ještě k tomu si začal dávat bud celý dudlík do pusy i s tím plastem nebo ho má normálně v puse a spodek dudlíku má pod spodním rtem na dásni. Zkoušela jsem více typů a stejně je dává celé do puse nebo opět jen ten spodek a nebo je bojkotuje úplně. Dásně mu mažu gelem, kousátko občas kouše a nevím teda jak dál pomoct, ale s tím dudlíkem mám docela obavy. Je naučený na značku Suavinex (anatomický latex) Avent taky občas má, ale jiné prostě nechce, velikostně má 6-18měsíců. Jen prostě je schopný dát ten plast celý do puse a vetší se nedělají v tom typu na který je zvyklý. Nevíte jak dál? :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7002
17.5.20 13:15

@lolaOV Vzít mu dudlík?
Naše malá roční cácorka je taky závislá na dudlíku, ale přes den při aktivitě doma se to snažím minimalizovat tak, aby ho neměla na očích, tak jo lupnu do postýlky kde krom spaní nemá možnost do té místnosti jít.
Takže dudlík z dohledu a ona nemá pak potřebu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
17.5.20 13:42

Nedávat mu ho.. Nebo existují takové které by měli masírovat dasna, ale to je asi pro menší děti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19876
17.5.20 21:36

Ježíš když si ho tam narval poprvé asi v půl roce, málem mě odvezli. Teď to občas dělá, ale hned vyndava. Jeste ho zkusit dát na snůrku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat