Škrábanec na kožené sedačce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
215
9.8.08 18:26

Škrábanec na kožené sedačce

Ahoj maminky,
objednali jsme se koženou sedací soupravu, ale před chvíli nám volali, že tam je drobný škrábanec, chtěla bych se zeptat zda nevíte o nějakém krému na tyto škrábance, sedačka je bílá. Moc děkuji. Katka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5784
10.8.08 13:29

Ahoj, záleží jaký je to škrábanec. Jestli to je silně vyryté tak to nijak zamaskovat nepůjde. Pokud je to nějaký slabší, mohl by to skrýt nějaký krém na kůži a jakoby to vyhladit. Ale pokud je sedačka nová tak bych jim to vrátila a nechala si ji udělat bez škrábance :wink: (teda záleží jestli ti volali z výroby)

krém bych použila jakýkoliv který je přímo na kůži. Pozor ale aby ti sedačku nezmavil když je bílá. nejdřív zkus někde na skrytém místě :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
1.4.15 15:06

Škrábance na cerne kozene sedačce

Obnovuji toto téma se stejnym dotazem. Objevila jsem na cerne kozene sedačce škrábance a rada bych je necim aspoň trošku zamaskovala. Nemáte nektera nápad nebo zkušenost? Díky! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12205
1.4.15 15:10

Na to mám jedn jednu radu, počkej pár let. Máme koženou sedačku 12 let a při dvou dětech a kocourovi, jsem dávno na nějaké škrábance rezignovala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
1.4.15 15:15

@ivašot. Škrábance jsou právě od dítka, hrálo si s klíčema :mrgreen: Me osobne to nevadí, ale tomu kdo ji kupoval… Tak chci projevit snahu o alespoň částečnou nápravu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12205
1.4.15 15:18

Jedině zkusit nějaký krém na kůži, jestli by se to trochu zatáhlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.15 15:35

MYslím si, že takový škrábanec už nezamaskujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat