Škůdce v kuchyni - zkušenost

15
22.2.21 18:23

Škůdce v kuchyni - nevíte

Ahoj holky, asi před měsícem když jsme se vrátili po týdnu dom, běhalo nám po lince pár miniaturních broučků :zed:, samozřejmě jsem to pozabíjela, ale pár jich hned uteklo za linku :nevim:. Pak se už neobjevili. Teď jsme tu zas týden nebyli a manžel nechal na stole čaj, v něm se utopili dva, už asi dospělí jedinci tohohle broučka. Ti měli cca centimetr, na zadečku jsou jakoby kusadla (vím že to nejsou kusadla na zadku, ale nevím jak to nazvat :mrgreen: ) a na hlavě to má taková dlouhá vlasová tykadla. Ti malinkatí byli úplně stejní jen měli pár milimetrů… panebože nesnáším tyhle věci :zed:. Ale nikde nemůžu najít co by to mohlo být? Nevíte někdo? Dospělí tedy cca centimetr možná trochu víc, podlouhlí a s takovou světlejší skvrnou na zadech :roll: Předem. moc díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23003
22.2.21 18:39
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.2.21 18:50
@Aries6 píše:
https://www.google.com/search?…

Jooo to je jediný co mi to připomíná, ale to naše vypadá že nemá ta křídla 🤦 🤷 Ale nic jiného jsem opravdu nenašla..achjo..Tohle teda taky nic moc, to je snad na deratizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23003
22.2.21 18:52

@xvlcv00 chvilku googli, určitě najdeš i to, jak se jich zbavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LydiaD
22.2.21 19:21

Je to podle mě určitě on ;)
I o hubení je toho na netu dost.

• Citovat
  • Nahlásit
15
22.2.21 19:23
@LydiaD píše:
Je to podle mě určitě on ;)
I o hubení je toho na netu dost.

Jo tak přesně takhle to vypadá, moc děkuju holky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.2.21 19:23

To v čaji vypadá jako rybenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.2.21 19:35
@Dendaha píše:
To v čaji vypadá jako rybenka

Jo tam je to hůř vidět, rybenka to bohužel není 🤦 🤦je to ten Rus co posílaly holky🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LydiaD
22.2.21 20:37

@xvlcv00
Tak ať se toho co nejdřív zbavíš ;)

• Citovat
  • Nahlásit
855
22.2.21 20:53

Ano, je to RUS. Pracuji v gastronomii a je opravdu těžké se tohoto brouka zbavit. V restauraci kde jsem pracovala, se z pár broučků, za pár týdnů rozmnožilo hodně brouků- deratizer musel dorazit několikrát. Hlavně si zalezou do těžce přístupných míst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat